Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Seiko Męskie na pasku

67wyniki

Zegarki Seiko Męskie na pasku

Zegarki męskie Seiko na pasku zostały stworzone dla osób preferujących elegancki styl. Modele przeznaczone do uzupełnienia stroju oficjalnego charakteryzują się dużą, czytelną tarczą i mocowaniem w postaci lakierowanego paska ze skóry naturalnej. Zegarki sportowe i nurkowe najczęściej noszone są na paskach z tworzywa sztucznego. Natomiast zegarki w stylu militarnym zaopatrzone są w paski materiałowe.

FILTRY0

Zegarki Seiko męskie na pasku – znakomity wygląd i jakość 

W zależności od preferencji użytkownika kolor paska może korespondować z kolorem tarczy, bądź też może z nim kontrastować. Niewielki koszt pasków i ich łatwa zmiana sprawiają, że w niezwykle krótkim czasie możemy zmienić oblicze zegarka Seiko. Męskie zegarki Seiko na pasku wyposażone są w znakomitej jakości mechanizmy japońskie typu in-house. Określenie in-house zarezerwowane jest dla nielicznych, prestiżowych producentów zegarków, korzystających z własnoręcznie wyprodukowanych mechanizmów. Świetna relacja jakości i ceny sprawia, że zegarki Seiko na pasku są jednymi z najczęściej kupowanych czasomierzy na rynku. 

Zegarek Seiko SRPE69K1

Zegarek męski Seiko – kwintesencja japońskiej precyzji i wytrzymałości 

Zegarek Seiko SPB125J1 Prospex Sumo Black Series Limited Edition

 
W 1965 roku światło dzienne ujrzał pierwszy zegarek Seiko z przeznaczeniem do nurkowania. Przez wiele lat Seiko opracowało mnóstwo patentów, dzięki którym korzystanie z czasomierza podczas nurkowania nie stanowi problemu. Specjalny system uszczelek, zakręcany dekielek i koronka powodują, że możesz pływać z zegarkiem Seiko na głębokości rzędu (w zależności od modelu) 150-300 metrów. Niezwykle przydatną funkcją w zegarkach nurkowych jest obracany, jednokierunkowy bezel ze skalą minutową. To dzięki temu prostemu rozwiązaniu możemy oszacować czas, który pozostał nurkowi do bezpiecznego wypłynięcia na powierzchnię. Specjalna masa luminescencyjna LumiBrite opatentowana przez Seiko powoduje, że odczyt godziny jest możliwy w każdych warunkach, nawet w całkowitej ciemności. Wszystkie te cechy sprawiają, że amatorzy i profesjonaliści chętnie sięgają po zegarki nurkowe firmy Seiko. Zegarek męski Seiko na pasku to kwintesencja japońskiej precyzji i wytrzymałości.
 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Seiko!