Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Versace Męskie

28wyniki

zegarki Versace męskie

Dom mody Versace funkcjonuje od 1978 roku i został założony przez znanego włoskiego kreatora mody Gianniego Versace. Marka jest rozpoznawalna na całym świecie i bez wątpliwości można nazwać ją mianem kultowej. Zegarek Versace męski to propozycja dla wielbicieli luksusowych włoskich dodatków. 

FILTRY0

Początkowo specjalizowała się w produkcji ubrań, do których z czasem dołączyła bogata gama różnego rodzaju akcesoriów. Ekskluzywne produkty brandu, w tym luksusowe zegarki męskie Versace są obiektem pożądania miłośników mody na wszystkich kontynentach. Pierwsze serie zegarków sprzedawane były w ramach działalności firmy Versus Versace, którą prowadziła siostra Gianniego - Donatella Versace.  Po ich wielkim rynkowym sukcesie weszły na stałe do głównej oferty wiodącej marki Versace. Przewodnimi symbolami marki, które występują także na zegarkach, są emblemat w postaci głowy Meduzy i greckie antyczne ornamenty. Zegarek męski Versace to efektowny włoski dodatek dla wymagających.

Zegarki męskie Versace – włoski luksus dla wymagających

Elitarne, tworzone przez Versace zegarki męskie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zostały stworzone z myślą o charyzmatycznych, pewnych siebie mężczyznach, którzy przywiązują dużą wagę do wyrafinowanego stylu i wyrazistych dodatków. Zegarki męskie Versace zwracają na siebie uwagę i są bardzo rozpoznawalne. Dzięki charakterystycznym detalom już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z zegarkiem męskim Versace. Są nie tylko synonimem dobrego gustu i klasy, ale również prestiżu. Stylistyka Versace daleka jest od minimalizmu i prostoty. Włoskie projekty pełne są przepychu i bogactwa. Stworzony przez Versace zegarek męski to propozycja dla osób, które cenią efektowne dodatki. 

zegarek męski Versace


Luksusowy zegarek Versace

Zegarki luksusowe Versace wyglądają spektakularnie i są bardzo zapamiętywalne. Dobrze korespondują zarówno z klasycznymi, jak i ekstrawaganckimi stylizacjami. Z powodzeniem nadają się również do użytkowania codziennego. Są dodatkiem, który w każdym outficie stanowić będzie przysłowiową „kropkę nad i”. Każdy męski zegarek Versace to małe dzieło sztuki. Projekty marki cechują się dużą spójnością stylistyczną i bogatymi zdobieniami, między innymi ornamentami.


Versace – zegarki męskie z włoskim rodowodem i szwajcarskim sercem

Zegarki Versace męskie wyposażone są w niezawodny mechanizm kwarcowy. Działają w oparciu o baterię i drgania kryształu kwarcu oraz nie wymagają nakręcania. Mechanizm pracuje dokładnie i jest bardzo punktualny. Dopuszczalne wahania wynoszą nie więcej niż do 10 sekund w skali miesiąca.

Męski zegarek Versace


Zegarek męski Versace na bransolecie

Mechanizmy wykorzystywane w produkcji zegarków Versace sygnowane są oznaczeniem Swiss Made. Przyznawanie tego rozpoznawalnego na całym świecie znaku reguluje szwajcarskie prawo z 1971 roku. Określa ono przede wszystkim obwarowania w zakresie pochodzenia mechanizmu oraz jego poszczególnych komponentów. Znak Swiss Made jest wysokiej rangi potwierdzeniem najwyższej jakości mechanizmu. Na tym gruncie ukształtowało się określenie „jak w szwajcarskim zegarku”, które ma obrazować niepodważalną niezawodność i pewność działania, której można bezwarunkowo zaufać. Kupując zegarek Versace męski otrzymujemy dwuletnią gwarancję na mechanizm.


Elegancki zegarek męski Versace - idealny dodatek na różne okazje

Versace ma w swojej ofercie zegarki typowo eleganckie, jak i modele nawiązujące do stylistyki sportowej. Do pierwszej kategorii zaliczają się przede wszystkim proponowane przez Versace zegarki męskie na bransolecie. Solidne, kunsztownie wykonane bransolety zostały wyprodukowane z trwałej i odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej. Mają kolory złote, srebrne, srebrno-złote, grafitowe bądź czarne. Dostępne są bransolety standardowe lub typu mesh nazywane inaczej mediolańskimi.

Elegancki zegarek Versace dla mężczyzn


Chronograf Versace męski

Bransolety zegarków o sportowej stylistyce wykonane zostały z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Cechują się dużą elastycznością, wytrzymałością i wygodą użytkowania. Sportowy charakter zegarków podkreślony jest przez zastosowane funkcje, na przykład praktyczny chronograf, czyli dokładnie działający stoper. Ma on dokładność do 1/10 sekundy. Zegarki męskie Versace charakteryzują się wodoszczelnością 5 ATM (50 m/5 bar), która skutecznie chroni je przy czynnościach takich, jak branie przez użytkownika prysznica lub mycie samochodu.


ZEGAREK.NET jest autoryzowanym punktem sprzedaży, który oferuje wyłącznie oryginalne zegarki męskie Versace.