Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Esprit Męskie

12wyniki

Zegarki Esprit męskie.

Jeżeli szukasz męskiego zegarka na co dzień, który równie dobrze sprawdzi się w zestawie z koszulą, co zwykłym T-shirtem - zegarki Esprit są dla Ciebie. To modele wychodzące poza utarte schematy i stawiające na praktyczną elegancję.

czytaj więcej

Zegarki Esprit męskie — wyróżnij się z tłumu!

Zegarki Esprit męskie podobnie jak inne produkty tej marki, skierowane są do młodych, odważnych ludzi, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. Modele charakteryzują się zróżnicowanym wzornictwem i bogactwem pomysłowych form, kolorów oraz kształtów. Oddają hołd słonecznemu kalifornijskiemu stylowi. Marka jest obecna w ponad 40 krajach z kolekcjami czasomierzy dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Inteligentne i niedrogie produkty Esprit mają szczególny urok, który zawsze odpowiada aktualnym upodobaniom i trendom.
Oryginalne zegarki Esprit męskie


Stylowe zegarki Esprit męskie dla każdego mężczyzny
Utrzymane w sportowej stylistyce egzemplarze dedykowane są wszystkim pasjonatom aktywnego życia. Czernie, biele i granaty zostają tu przełamane złotymi barwami. Nałożone na cyferblat subtarcze umożliwiają dokładny pomiar czasu, nadając jednocześnie całości dynamicznego charakteru. Wiele z nich przypomina swoim wyglądem zegarki lotnicze. Praktycznym dodatkiem pozostaje datownik oraz podświetlenie Neobrite, pozwalające na odczyt godziny w ciemności. Całości wyglądu dopełnia bransoleta klasyczna lub mediolańskie. Niektóre egzemplarze zawieszone zostały na pasku skórzanym lub NATO. Solidne materiały zapewniają dobre trzymanie się czasomierza na nadgarstku.Swobodny styl z zegarkami męskimi Esprit

Swobodny styl, autentyczność i wygoda stanowią sedno filozofii marki. Zegarki Esprit męskie dzięki swojemu unikalnemu wyglądowi cieszą się ogromną popularnością wśród panów w różnym wieku. Ich casualowa stylistyka idealnie wpisuje się we wszystkie sytuacje dnia codziennego. Modele będą dobrymi towarzyszami podczas pracy, czy w trakcie towarzyskich spotkań. Solidna budowa wraz z wysoką wodoszczelnością umożliwia użytkowanie zegarka podczas treningów, czy na basenie. Jeżeli więc ktoś szuka uniwersalnego czasomierza – zegarek męski Esprit będzie strzałem w dziesiątkę.
Sportowa elegancja z męskimi zegarkami EspritZegarki Esprit męskie — specyfikacja techniczna

Męskie zegarki Esprit pokryte powłoką PVD
Zegarki Esprit męskie wykonane są z wysokiej jakości materiałów – koperta zrobiono ze stali szlachetnej, zapewniającej wytrzymałość obudowy przed różnego rodzaju wstrząsami i upadkami. Tarczę przykrywa odporne na stłuczenia szkło mineralne. Wyposażony w mechanizm kwarcowy czasomierz, gwarantuje precyzyjne wyznaczenie czasu w każdych okolicznościach. Możemy być pewni, że zasilany baterią zegarek będzie zawsze gotowy do pracy, dopełniając jednocześnie naszego wyglądu.