Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Esprit na bransolecie

Zegarek Esprit na bransolecie

Zegarki Esprit na bransolecie to stylowe czasomierze dla osób szukających modnego dodatku na co dzień. Szeroki wybór wzornictwa pozwala wybrać biżuteryjny model, dopełniający wyglądu każdej stylizacji.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 88 produktów

Typy zegarków Esprit na bransolecie

Zegarki Esprit występują zarówno z bransoletami klasycznymi, jak i typu mesh. Wykonane zostały ze stali szlachetnej, co zapewnia im trwałość w codziennych warunkach. Za pomocą metody PVD lub IP pokryto je kolorami czerni, różowego złota, granatu, srebra, a także złota. Eleganckie i proste w obsłudze zapięcia motylkowe, G-Link lub typu H gwarantują bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. Bransolety zamontowane są do kopert za pomocą tradycyjnych teleskopów, a w niektórych modelach przy użyciu śrubek.
Złote zegarki Esprit na bransolecie

Zegarki Esprit na bransolecie klasycznej

Klasyczna bransoleta w zegarkach Esprit
Zegarki Esprit na bransolecie klasycznej zachwycają swoimi unikalnymi rozwiązaniami wzorniczymi. Skonstruowane zostały z pełnych oraz pustych ogniw różnej wielkości i kształtu. W ofercie trafimy na modele jedno, a także trójogniskowe. Uwagę zwracają czasomierze zawieszone na  jednorodnych rozciągliwych bransoletach. Bransolety tego typu gwarantują wysoki komfort w codziennych użytkowaniu, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego wyglądu. Dla pań poszukujących biżuteryjnych czasomierzy przygotowano ozdobne bransolety z ogniw w kształcie kamyczków. Będą one zjawiskowo wyglądać zarówno w zestawieniu z suknią, jak i luźnym casualowym strojem.

Zegarki Esprit na bransolecie mesh

Niezwykle efektownie prezentują się minimalistyczne bransolety mesh. Gęsta plecionka charakteryzuje się dużą odpornościa przed zarwaniem lub przecięciem.  Dobrze dopasowuje się ona do nadgarstka, a dzięki nowoczesnej konstrukcji, możemy samodzielnie i szybko dostosować jej obwód do naszego nadgarstka. Lekka struktura z pewnością sprawdzi się na co dzień, dopełniając naszego wizerunku. Zegarki Esprit na bransolecie mesh spodobają się kobietom oraz mężczyznom stawiającym na wygodę i dobry styl w każdych okolicznościach. Szykowny wygląd tych egzemplarzy, dopasowuje się z łatwością do każdego ubrania. Co więcej, nadaje mu nuty ekskluzywności i wyrafinowania.
Zegarki Esprit na bransolecie mesh