Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Bering męskie

12wyniki

Męski zegarek Bering inspirowany Arktyką.

Zegarki Bering męskie wyrosły z zachwytu nad pięknem Arktyki Ich wygląd zdumiewa swoją wyrazistością. Pozbawione zbędnych detali modele, wyrażają zamiłowanie do funkcjonalnej klasyki. Bo prawdziwy luksus tkwi w prostocie.

FILTRY0

Minimalizm zegarków Bering męskich

Zegarki Bering męskie wpisują się w minimalistyczny styl oparty na klasycznym wzornictwie. Inspirowane surowym arktycznym krajobrazem tarcze przyciągają wzrok swoim eleganckim wyglądem. Proste cyferblaty hipnotyzują swoją głębią kolorów. Efekt ten podkreślony został przez szlif słoneczny, tworzący na powierzchni refleksy światła. Czasomierze utrzymano w odcieniach czerni, szarości, błękitu oraz bordo. Ułożone symetrycznie na powierzchni subtarcze nadają całości męskiego charakteru.
Zegarek Bering w ciemnogranatowym kolorze na bransolecie mesh.


Męski zegarek Bering w czarnym kolorze z subtarczami na tarczy.
Warto spojrzeć na samą kopertę zegarka, która w zależności od modelu przyjmuje nieco inną formę. Spotkamy tu smukłe, okrągłe egzemplarze, a także bardziej szerokie formy o sportowym wyglądzie. Całości zegarka wieńczą gładkie, skórzane paski lub szykowne bransolety typu mesh. Ich eleganckie wzornictwo idealnie pasuje do całego wyglądu czasomierza, tworząc tym samym spójną wizualnie całość.Zegarki Bering męskie - ponadczasowe wzornictwo

Zegarki Bering męskie to dobry przykład ponadczasowego wzornictwa, które pomimo zmieniających się mód wciąż pozostaje atrakcyjne. Wyrafinowana prostota — bo tak można by mówić o wyglądzie tych czasomierzy, sprawdzi się niemal we wszystkich sytuacjach dnia codziennego. Duńskie zegarki męskie z powodzeniem mogą być zakładane do koszuli, garnituru, a nawet zwykłego T-shirtu. W każdym zestawieniu będą prezentować się elegancko, dopełniając naszego stylu. Z powodzeniem staną się także męską biżuterią, podkreślającą dobry gust użytkownika.Wysoki standard zegarków Bering męskich

U podstaw działalności duńskiego brandu znajduje się wartość prostoty i funkcjonalności. Przekłada się to na dbałość twórców o wysoką jakość wykonania każdego zegarka. Z tego też względu koperty wykonane są z wytrzymałej stali szlachetnej odpornej na różnego rodzaju korozje i wstrząsy.
Minimalistyczny zegarek Bering w skandynawskim stylu z datownikiem na tarczy.


Minimalistyczny zegarek Bering ze złotą, okrągłą kopertą.
Niektóre z nich zrobiono z lekkiego tytanu, posiadającego właściwości hipoalergiczne. Szafirowe szkło przykrywające tarcze gwarantuje nam przejrzyste i bezpieczne odczytywanie godziny. Sercem zegarków pozostaje natomiast popularny mechanizm kwarcowy, zaliczony jednocześnie do najbardziej precyzyjnych werków używanych w zegarmistrzostwie.