Surowa prostota zegarków Bering męskich

Marka Bering przygotowała dla mężczyzn zegarki, odznaczające się surowym charakterem. Utrzymane w barwach bieli, srebra i czerni czasomierze dają wyraz skandynawskiego wzornictwa. W kolekcjach Ceramic, Classic, Radio Controlled, Automatic, Solar i Titanium spotkamy klasyczne koperty wraz z przejrzystymi tarczami. Tradycyjna forma spodoba się mężczyznom ceniącym sobie uniwersalność i ponadczasowość. Proste wskazówki oraz indeksy pozwalają skoncentrować się na tym, co najważniejsze. Na uwagę zasługują modele, na których cyferblatach widać charakterystyczne "wgłębienie". Ten dekoracyjny zabieg tworzy wrażenie perspektywicznej głębi.


W ofercie duńskiej marki spotkamy także modele oparte na kontrastującej ze sobą kolorystyce. Mowa jest tutaj o wszelkiego rodzaju czerwieniach, czy złocie. Taki dobór barw podyktowany jest inspiracjami projektantów – kolorowa tarcza przypomina pokryte słońcem skandynawskie fiordy. Aby jeszcze wierniej oddać ten niesamowity krajobraz, w niektórych czasomierzach zastosowano specjalną obróbkę powierzchni zwaną szlifem słonecznym. Tworzy on zapierające dech w piersiach refleksy światła. Wystarczy tylko spojrzeć na tarczę, by dać zahipnotyzować się tym niesamowitym efektem.


Zegarki Bering męski – doskonała jakość wykonania

Zegarki Bering są wykonane z materiałów najwyższej jakości, takich jak wytrzymała stal szlachetna. Elegancki design czasomierzy został osiągnięty dzięki drobno szczotkowanej lub polerowanej powierzchni. Szafirowe szkło Bering jest krystalicznie czyste i odporne na zarysowania. Oznacza to, że tarcza pozostaje wolna od pokrycia jej nieprzyjemnymi śladami zadrapań lub zmętnienia na szkiełku zegarkowym. Koperta została zawieszona na solidnej bransolecie mediolańskiej, cechującej się wygodą użytkowania. Lekki materiał dobrze dostosowuje się do nadgarstka.Zapięcie typu G-Link umożliwia łatwe zakładanie zegarka i jego bezpieczne trzymanie się na nadgarstku.