Kolekcja zegarków Bering Ceramic wpisuje się minimalistyczny styl duńskiej marki. Modele inspirowane pięknem Arktyki, przyciągają wzrok swoją prostotą i elegancją. Estetyczne tarcze pokryte zostały jednolitymi kolorami budzącymi skojarzenia z malowniczym skandynawskim krajobrazem. Utrzymane w niebieskiej kolorystyce modele przewodzą na myśl otaczające fiordy morze. Z kolei osadzone na czarnym tle kamienie Swarovskiego podobne są do rozgwieżdżonego nocą nieba. 

Opływowe kształty zegarków korespondują z mocnymi materiałami, z których stworzono modele. W nowej serii Bering wykorzystano innowacyjne procesy produkcyjne, umożliwiające zastosowanie ceramiki. Jej niezwykła lekkość idzie w parze z dużą wytrzymałością. Dzięki specjalnej obróbce ceramika uzyskuje gładką powierzchnię nadającą zegarkom prestiżowego wyglądu. 

Unikalny design Bering Ceramic zostaje dopełniony bransoletą w typie mesh. Subtelna plecionka podkreśla klasyczne koperty, tworząc z nimi harmonijną całość. Tak zaprojektowane modele sprawdzą się zarówno w stylizacjach wyjściowych, jak i codziennych. Będą one szykownym dodatkiem, dopełniającym nasz indywidualny styl.