Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Bering Wyprzedaż

47wyniki

Zegarek damski Bering 14539-308 na niebieskiej bransolecie z niebieską tarczą

Zegarek to jeden z dodatków, który powinien mieć każdy. Zdarza się, że mamy kilka czasomierzy, ale żaden nie jest na tyle uniwersalny, aby ubrać go do każdej stylizacji. Często też szkoda nam wydawać pieniędzy na kolejny dodatek, jednak chcielibyśmy mieć coś odpowiedniego na co dzień i na większe wyjście. Zegarki Bering z wyprzedaży to sposób na zyskanie takiej biżuterii w niższej cenie. Wśród wielu czasomierzy z pewnością znajdzie się odpowiedni dla każdego. Jeśli podobają Ci się zegarki Bering - wyprzedaż to świetna okazja na zakup w dobrej cenie! 

FILTRY0

Zegarek Bering – stylowy dodatek dla mężczyzn i kobiet 

Zegarki Bering w większości wykonano na bransolecie mesh, która jest niezwykle odporna na zerwania. Drobna plecionka zyskuje coraz większą popularność wśród kobiet i mężczyzn. Zegarek damski Bering to gustowny dodatek do większości stylizacji. Mężczyźni z pewnością zwrócą uwagę na zegarek męski Bering z czystą tarczą, bez cyfr i innych oznaczeń. Skandynawski producent zadbał, aby każdy zegarek Bering był odporny na zachlapania 

Zegarek klasyczny damski Bering 12138-166 na czarnej bransolecieZegarki Bering na bransoletach mesh 

Zegarek męski Bering 14440-223 na czarnej bransolecie

Dla komfortu noszenia czasomierza stworzono siatkowe bransolety. Są to jedne z mocniejszych rodzajów pasków na rynku. Nie tylko są ciężkie do zerwania, ale dodatkowo niezwykle prezentują się na nadgarstkach. Ten rodzaj zegarków Bering sprawdzi się również jako prezent. Wygląd czasomierzy jest klasyczny i modny. Dla szukających modelu nieco bardziej wyjściowego znajdzie się zegarek Bering w stylu eleganckim. Stalowe koperty w większości czasomierzy tworzą jednolitą całość, są połączone ciągłością bez żadnych przerw. Bransolety mesh w zegarkach Bering z wyprzedaży mają różną szerokość. Do zapięcia wykorzystano G-Link, dzięki czemu można samodzielnie regulować długość bransolety, aby pasowała do nadgarstka. Jeśli cenisz zegarki Bering - wyprzedaż to sposób na korzystny zakup! 

Zobacz wszystkie zegarki Bering dostępne w naszej ofercie!