Zegarki Bering Classic to niesamowicie elegancka propozycja od wyróżniającej się na zegarmistrzowskim rynku firmy. Zrodzona z miłości do natury duńska marka zegarków Bering czerpie inspirację z nieprzemierzonego błękitu oceanu oraz bezkresnych śniegów Alaski. Swoją nazwę zawdzięcza podróżnikowi, który przemierzając Ocean Arktyczny trafił na Alaskę, będąc pierwszym europejskim podróżnikiem na tym obszarze. Co ciekawe, skandynawskie zegarki związane są nie tylko z niezłomnością żeglarza, ale także ze strefą czasową nazwaną jego nazwiskiem ku czci bogatego dorobku.

Charakterystyczną cechą marki jest niezwykle czysty minimalizm. Wśród starannie dopracowanych kompozycji królują gładkie, wyraziste cyferblaty. Na tarczach dostrzeżemy hipnotyzującą głębię, od której nie sposób oderwać wzroku. Wartym zaznaczenia elementem jest także opływowy kształt i idealne spasowanie wszystkich elementów czasomierza, dzięki czemu każdy egzemplarz odznacza się niespotykaną nigdzie indziej harmonią. Niesamowity design został oparty o chłodne, stonowane kolory spotykane na obszarach o ograniczonej dostępności dla człowieka. Świetnie zestawienie chłodu północy z ciepłymi odcieniami złota na dobre wpisało się w modowe hity ostatnich lat.

Najbardziej klasyczne modele marki, czyli Bering Classic zostały wzbogacone jedynie o elegancki logotyp marki zamieszczony w górnej części tarczy. Nie mogło zabraknąć też wzbogaconych wersji, w których panie mogą cieszyć się indeksami godzinowymi w formie niewielkich kryształków. Lekko połyskując na cyferblacie doskonale wpisują się w kompozycję i stanowią przyjemny dla oka element estetyczny. Choć zegarki Bering Classic to przede wszystkim urzekający design, nie zabrakło im także funkcjonalności. Wyważone koperty stworzone z wytrzymałych elementów wykazują się wodoszczelnością potrzebną w codziennym użytkowaniu oraz odpornością na zarysowania. Ukłonem w stronę wygody noszenia jest także zastosowanie bransolety mesh, którą dołączono do większości modeli. Drobna plecionka nadaje kompozycji lekkości, a każdemu posiadaczowi zegarka Bering umożliwia dowolną i wygodną regulację długości bransolety. 

Minimalistyczne zegarki Bering łączą w sobie ponadczasową klasykę z bezkompromisowością, którą raz po raz pokazuje nam natura. Są dodatkami, które nigdy nie wyjdą z mody, a dzięki swojej uniwersalności doskonale zaprezentują się jako uzupełnienie casualowych, a także bardzo eleganckich stylizacji. Bering Classic stanowi synonim dobrego gustu, wytrzymałości i oryginalności pozwalającej wyrażać siebie. W ofercie znajdują się zarówno zegarki damskie, jak i zegarki męskie, dzięki czemu każdy z nas może cieszyć się z wzornictwa, które podbiło serca miłośników nienagannego stylu na całym świecie.