Kolekcja Bering Solar łączy w sobie nowoczesne technologie z ekologią. Każdy zegarek z tej serii kryje na tarczy panele słoneczne, przetwarzające światło na energię. Mechanizm solarny umożliwia ładowanie zarówno światłem słonecznym, jak i sztucznym. Dzięki tym rozwiązaniom mamy gwarancję, że zegarek będzie zawsze gotowy do pracy. 

Wzornictwo modeli wyznacza sam rytm natury. Połączenie bieli, szarości i czerni przywodzi na myśl surowy, arktyczny krajobraz. Zaprojektowane w skandynawskim duchu cyferblaty zachwycają swoją głębią koloru. Umieszczony na tarczy szlif słoneczny, tworzy refleksy światła przypominające feerie barw zórz polarnych.

Minimalistyczny wygląd Bering Solar sprawia, że zegarki są idealnym dodatkiem dla osób ceniących sobie piękno w niezawodnej oprawie. Każdy z nich stworzono z najwyższej jakości materiałów, a tarcze przykryto ultrawytrzymałym szafirowym szkiełkiem. Całości dopełnia subtelna bransoleta typu mesh, która nadaje modelom biżuteryjnego charakteru. Zastosowane zapięcie G-Link umożliwia wygodne zakładanie i zdejmowanie czasomierza z nadgarstka.

Ponadczasowy design zegarków sprawdzi się zarówno w formalnych, jak i codziennych stylizacjach. Stonowane kolory dopełnią każdy strój, nadając mu oryginalności oraz nienachalnego szyku.  Zestawione w niektórych modelach chłodne barwy z różowym złotem podkreślają elegancję modeli. Bering Solar to propozycja dla osób stawiających na dobry styl w każdych okolicznościach.