Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova Męskie

77wyniki

Wysoka jakość wykonania i nieustanne dążenie do perfekcji to coś co zawsze przyświecało marce Bulova. Amerykańskie zegarki cechują się nie tylko doskonałą precyzją i innowacyjnością, ale również charakterystycznym stylem, kształtowanym na ulicach wielkich miast zamorskiego imperium. Oznacza to, że w ofercie producenta znajdziemy zegarki męskie o wysokiej wartości zegarmistrzowskiej i nienagannym stylu, dla pewnego siebie i zdecydowanego mężczyzny.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki klasyczne dla mężczyzn

Wieloletnia tradycja amerykańskiego zegarmistrzostwa rozpoczęta przez Josepha Bulovę w 1875 roku, kontynuowana jest nieprzerwanie aż po dziś dzień. Długa obecność na rynku upłynęła pod znakiem nieustannej innowacji, ale też istotnego wkładu w rozwój klasycznego designu. Klasyczny zegarek męski to w końcu coś, co każdy dbający o dobry wizerunek facet powinien posiadać w swojej kolekcji. Jeśli nie posiadasz jeszcze tego typu czasomierza, kolekcja Bulova Classic to bardzo dobre miejsca na rozpoczęcie poszukiwań. Pozbawione dodatków zegarki na skórzanym pasku doskonale nadadzą się jako dodatek do garnituru. Okrągła koperta z delikatnymi, ale stanowczo wypuszczonymi uszami jest typowa dla amerykańskiego języka stylistycznego i świetnie współgra z kolorami złota i srebra.
Zegarki klasyczne dla mężczyzn


Do codziennego noszenia świetnie nadadzą się zegarki na bransolecie. Złoty zegarek to prosty sposób na wyróżnienie się dla odważnych, za to metaliczne srebro dzięki swojej uniwersalności, założysz w zasadzie do wszystkiego. Jeśli oprócz doskonałego wyglądu chciałbyś, aby Twój czasomierz reprezentował złożoność i kunszt zegarmistrzostwa, postaw na kolekcję Bulova Automatic. Zegarki męskie z automatycznym mechanizmem to prawdziwy cud precyzyjnej inżynierii, organizującej dziesiątki malutkich elementów w odmierzającą czas maszynę. Szczególnie ciekawie prezentują się zegarki skeleton oraz open-heart, które dzięki przeszkleniu tarczy pozwalają podziwiać pracę mechanizmu na własne oczy.Męskie chronografy

Sportowe zegarki męskie to jedne z najpopularniejszych modeli na rynku. Nic dziwnego, że w ofercie marki Bulova swoje miejsce znalazły liczne chronografy, czyli sportowe zegarki ze stoperem. Rozszerzenie funkcjonalności czasomierza o tą komplikację przekłada się na możliwość precyzyjnego odmierzania nie tylko godzin, ale również dziesiątych części sekundy i to jednocześnie. Kolekcja Bulova Chronograph  składa się z następców jednego z legendarnych modeli marki, który zdobył niezwykle szerokie uznane wśród miłośników zegarmistrzostwa. W linii tej znajdziesz stylowe zegarki męskie wyposażone właśnie w stoper, co oczywiście przekłada się na ich wygląd. Tarcze tego typu modeli wyposażone są w pomniejsze cyferblaty, urozmaicające całość kompozycji.

Męskie chronografy
Męskie chronografy marki Bulova


Pogoń za idealną dokładnością to znak rozpoznawczy marki Bulova, czego dowodzi również kolekcja Precisionist. Zegarki męskie w tej kolekcji to również chronografy, napędzane przez wyjątkowy werk, od którego wzięła z się z resztą nazwa serii. Kwarcowy mechanizm Precisionist jest nawet 8 krotnie dokładniejszy od standardowego kwarcu, co przekłada się nie tylko na precyzję, ale także sposób w jaki porusza się jego wskazówka. Zamiast typowego przeskakiwania, uzyskano efekt “płynącej” wskazówki, znany z tradycyjnych mechanizmów. Więcej na jego temat przeczytać możesz TUTAJ. Wszechstronne i innowacyjne

Marka Bulova od zawsze troszczy się o rozwój i innowacyjność, dlatego w ofercie marki znaleźć można bardzo ciekawe kolekcje z nietypowymi rozwiązaniami, czasem stworzone z myślą o bardzo konkretnej grupie osób. Zegarki męskie Bulova Curv to pierwsze na świecie chronografy z zakrzywionym mechanizmem. Ich charakterystyczną cechą jest wygięta koperta, która znacznie lepiej przylega do nadgarstka. W przeciwieństwie jednak do innych zegarków w tym kształcie, w Bulova Curv zakrzywiony został także mechanizm, dzięki czemu czasomierze są znacznie cieńsze. Nietypowe rozwiązania wprowadzono także w kolekcji Bulova Computron. Te wyjątkowe zegarki charakteryzują się ustawionym pod kątem ekranem LED, który podczas trzymania rąk na kierownicy, obrócony jest w stronę oczu.
Wszechstronne i innowacyjne zegarki Bulova


Bulova z zakrzywionym mechanizmem
Funkcjonalność w oczywisty sposób musiała wpłynąć na ich wygląd, przypominający nieco sztabkę metalu. Ostateczny obraz prezentuje się naprawdę świetnie i sprawdzi się na nadgarstku każdego mężczyzny, szukającego niepowtarzalnych dodatków. Uwadze amerykanów nie umknęli też miłośnicy żeglarstwa. Zegarki męskie Bulova Marine Star to eleganckie zegarki męskie stworzone z myślą o odpoczynku na jachcie w doborowym towarzystwie. Po kolekcji tej spodziewać się można doskonałego wyglądu oraz przygotowania do kontaktów z wodą.