Autoryzowany sklep z zegarkami
0 KOSZYK

Bulova 96B251 Moon Watch Apollo 15 Special Edition

poprzedni zegarek następny zegarek

96B251

Moon Watch Apollo 15 Special Edition
PRODUKT OBECNIE NIEDOSTĘPNY
ostatnio dostępny: 02/2018
ZEGAREK MĘSKI
MECHANIZM kwarcowy
WODOSZCZELNOŚĆ 50 m (5 bar)
GWARANCJA 2 lata
Nasza cena: 2245-10%
Cena detaliczna: 2495
Oszczędzasz: 250

Zegarek męski Bulova Precisionist 96B251 / Moon Watch Apollo 15 Special Edition

Człowiek wyruszający na podbój kosmosu,  musi posługiwać się sprzętem najwyższej jakości, gdyż każdy błąd może  kosztować go życie. Kiedy podczas misji Apollo 15, czasomierz  przygotowany przez NASA zawiódł,  Dave Scott postanowił użyć swojego prywatnego zegarka Bulova Chronograph. Pozornie nieprzygotowany do tego zadania, spisał się doskonale, a niedawno świat  obiegła informacja o sprzedaży tego wyjątkowego i jedynego prywatnego  czasomierza, który znalazł się na Księżycu, za sumę 1,6 mln dolarów. Od  tamtej pory amerykańskie zegarki Bulova nie budzą żadnych zastrzeżeń co do swojej nieskazitelnej jakości, a legendarny  model uczestniczący w kosmicznym podboju, doczekał się swojego sequela. 


Reedycja Bulova Moonwatch w postaci modelu Bulova 96B251 przywraca wspomnienia o cichym bohaterze, który sprostał kosmicznemu  wyzwaniu, choć nie został stworzony z myślą o realizacji tak  niesamowitego wyzwania. Replika Bulova Moonwatch jest uderzająco podobna do oryginału. Podobnie jak oryginał, reedycja zegarka Bulova Moonwatch  jest chronografem z piękną, czarną tarczą i srebrną kopertą o niemal  identycznej do wzorca bryle. Chociaż całość została nieco wygładzona,  aby spełniać nowe standardy stylistyczne jakie wyznaczają zegarki Bulova, replika Bulova Moonwatch bardzo  wiernie odwzorowuje swojego poprzednika. Rozmieszczenia tarcz  chronografu i skala tachometryczna wskazują, że mamy tutaj do czynienia z wyraźną inspiracją i pokrewieństwem.


Reedycja posiada ujednolicony kolor indeksów, których położenie i kształty zostały wiernie odzwierciedlone. Piękna, matowa koperta zamocowana została na nowoczesnym skórzanym pasku pokrytym warstwą karbonu, co można przyrównać  do zaznaczenia postępu jaki nowa generacja wniosła w podbój kosmosu. Replika Bulova Moonwatch jest bardzo eleganckim nawiązaniem do wspaniałej przeszłości marki. Model Bulova 96B251 z pewnością będzie wyjątkowym elementem zegarkowej kolekcji, dla wszystkich pasjonatów ceniących wkład jaki zegarki Bulova miały i mają nadal w rozwój naszej wspaniałej cywilizacji.


Powyżej historyczny model zegarka Bulova, sprzedany za 1,6 mln $. 

Mechanizm: kwarcowy

Zegarek zasilany za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który przekazywany jest do drgającego kryształu kwarcu.

Pasek/Bransoleta:

pasek

 Skora naturalna koloru czarnego
Koperta:

stal

 okrągła koloru srebrnego
Szkiełko: szafirowe

W skali Mohsa otrzymuje ono aż 9 punktów, przy czym 10 punktów ma tylko diament. Szkiełko jest w związku z tym bardzo odporne na zarysowania i doskonale chroni tarczę zegarka.

Tarcza:

czarna

Wodoszczelność: 50 m (5 bar)

Przy wodoszczelności na poziomie 50m (5ATM) można brać prysznic, myć samochód. Nie zaleca się pływać. Podczas kontaktu z wodą nie wolno wciskać guzików i ustawiać zegarka.

Datownik: dzień miesiąca

Aktualny dzień miesiąca wyświetlany w okienku na tarczy zegarka lub na wyświetlaczu cyfrowym.

Stoper: do 1h

Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę.

Zapięcie: na sprzączkę

To najczęściej spotykany i ceniony rodzaj zapięcia w zegarkach na pasku. Jest to solidne i niezastąpiona konstrukcja. Prostota wykonania i tradycyjny charakter sprawiają, iż zwolenników pasków ze sprzączką nie brakuje.

Chronograf: tak

Zegarek posiada rozszerzony moduł mechanizmu umożliwiający działanie manualnego stopera pozwalającego na dokładne pomiary czasu.

Gwarancja: 2 lata

Do zakupionego zegarka dołączona będzie karta gwarancyjna, respektowana w serwisie centralnym oraz przez inne wybrane autoryzowane serwisy. Posiada ważność 24 miesięcy licząc od daty sprzedaży.

Typ dodatkowy:

amerykańskie, analogowe, luksusowe

Seria limitowana:

tak

Waga:
108.00 g
Szerokość:
46.00 mm
Grubość:
14.00 mm
Maksymalny obwód (koperta + pasek):
20.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie:
20.00 mm
EAN:
7613077537343

Dostawa

Dostawa 24h

Grawerowanie

GrawerowanieGwarancja

Zegarki Bulova

Gwarancja Bulova

Zwroty

Zwroty

Opinie o zegarku Bulova Precisionist 96B251

Ten zegarek nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt.

Inne zegarki Bulova

zegarek Bulova 97B110 Bulova 97B110
zegarek
1017
3d24h
zegarek Bulova 98B212 Bulova 98B212
zegarek
1898
3d24h
zegarek Bulova 96B158 Bulova 96B158
zegarek
1255
3d24h
zegarek Bulova 98B211 Bulova 98B211
zegarek
1946
3d24h
ANULUJ