Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova Męskie na pasku

30wyniki

Zegarek męski Bulova na brązowym skórzanym pasku

Zegarki męskie Bulova na pasku to synonim elegancji i prestiżu. Producent ma w swojej ofercie również czasomierze o sportowym wyglądzie, które charakteryzują się rozbudowanymi funkcjami, takimi jak chronograf. Funkcja ta pozwala odmierzać czas z dokładnością do 1/100 sekundy, co jest rewelacyjnym wynikiem w zegarkach analogowych. Zegarek męski Bulova to propozycja dla osób ceniących luksusowe dodatki.

FILTRY0

Zegarki Bulova – męskie modele w sportowym stylu 

Zegarki męskie Bulova na pasku to nie tylko chronografy, to również zegarki nurkowe, których znakiem rozpoznawczym jest obrotowy pierścień zwany bezelem. Specjalny system uszczelek sprawia, że zegarki Bulova na pasku typu diver mogą pochwalić się wodoszczelnością na poziomie 200M. Znakomita jakość wykonania zegarków Bulova spowodowała, że czasomierz tej marki towarzyszył astronaucie Dave’owi Scottowi podczas lądowania na księżycu w 1971 roku. 

Zegarek Bulova 96B251 Moon Watch Apollo 15 Special Edition na pasku w kolorze czarnym z chronografem, datownikiem, stoperem do 1 godziny

Zegarki męskie Bulova na pasku – klasa i luksus 

Zegarek Bulova 98A226 Automatic Open Heart zegarek męski na pomarańczowym pasku w stylu sportowym

Zegarki męskie Bulova na pasku to ukłon w stronę klasycznych czasomierzy, które od 1875 roku są synonimem prestiżu i wysokiej jakości wykonania. Przez lata firma Bulova wprowadziła w świat zegarmistrzowski szereg innowacyjnych rozwiązań. Zegarki Bulova często gościły na nadgarstkach znanych osób ze świata rozrywki i polityki, co przyczyniło się do ogromnej popularności czasomierzy tej marki. Zegarki Bulova męskie na pasku wyposażone są w wysokiej jakości mechanizmy szwajcarskie i japońskie, których pracę często możemy zaobserwować przez specjalny otwór w tarczy zwany Open Heart. Skórzane paski wysokiej jakości podkreślają elegancję i prestiż zegarków męskich Bulova, dzięki czemu często wybierane są jako uzupełnienie oficjalnego stroju. 


Zobacz wszystkie zegarki Bulova!