Zegarki Bulova Męskie na bransolecie

Zegarki męskie Bulova na bransolecie

Zegarki Bulova od ponad 140 lat cieszą się dużą popularnością. Wkład firmy w historię zegarmistrzostwa jest ogromny, dlatego czasomierze tego producenta są wysoko oceniane przez miłośników zegarków. Zegarki Bulova męskie na bransolecie to propozycja dla osób ceniących znakomitą jakość wykonania i precyzję. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Zegarki Bulova męskie z wyjątkowymi tarczami 

Oferta zegarków męskich Bulova na bransolecie jest niezwykle szeroka, dlatego możemy wybrać zegarki o sprecyzowanym przeznaczeniu, a także takie, które będą pasowały na każdą okazję. Zegarki Bulova posiadają tarcze, które przybierają różne formy. Czasomierze o eleganckim wyglądzie wyposażone są w proste, duże i czytelne tarcze, z kolei zegarki w stylu sportowym lub casual posiadają bogato zdobione i ażurowane cyferblaty, przez które możemy obserwować pracę mechanizmu.

Zegarek Bulova 98B320 Oceanographer Automatic Snorkel Devil Diver męski zegarek na srebrnej bransolecie z datownikiem z 40-godzinną rezerwą chodu

Zegarek męski Bulova – znakomita jakość wykonania i precyzja 

Zegarek Bulova 98C130 Automatic Classic męski zegarek na srebrno-złotej bransolecie z datownikiem

Wszystkie zegarki Bulova posiadają koperty i bransolety stworzone z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest metalem antyalergicznym. Szlify, jakim zostały poddane poszczególne elementy zegarka, są wysokiej jakości i pięknie kontrastują z pozostałymi polerowanymi elementami. Każdy zegarek męski Bulova na bransolecie posiada wysokiej klasy mechanizm wyprodukowany, w zależności od modelu, w Szwajcarii lub Japonii. Oba kraje słyną z produkcji mechanizmów wysokiej jakości, gwarantujących długą i precyzyjną pracę. Bulova posiada również swój własny mechanizm Precisionist, który charakteryzuje się genialnymi osiągami. Taktowanie na poziomie 262kHz zapewnia płynny ruch sekundnika, a dokładność w mierzeniu czasu wynosi 10 sekund na rok! Jest to znakomity wynik, którym poszczycić się może tylko kilku producentów zegarków na świecie.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Bulova