Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova Męskie na bransolecie

38wyniki

Zegarki męskie Bulova na bransolecie

Zegarki Bulova od ponad 140 lat cieszą się dużą popularnością. Wkład firmy w historię zegarmistrzostwa jest ogromny, dlatego czasomierze tego producenta są wysoko oceniane przez miłośników zegarków. Zegarki Bulova męskie na bransolecie to propozycja dla osób ceniących znakomitą jakość wykonania i precyzję. 

FILTRY0

Zegarki Bulova męskie z wyjątkowymi tarczami 

Oferta zegarków męskich Bulova na bransolecie jest niezwykle szeroka, dlatego możemy wybrać zegarki o sprecyzowanym przeznaczeniu, a także takie, które będą pasowały na każdą okazję. Zegarki Bulova posiadają tarcze, które przybierają różne formy. Czasomierze o eleganckim wyglądzie wyposażone są w proste, duże i czytelne tarcze, z kolei zegarki w stylu sportowym lub casual posiadają bogato zdobione i ażurowane cyferblaty, przez które możemy obserwować pracę mechanizmu.

Zegarek Bulova 98B320 Oceanographer Automatic Snorkel Devil Diver męski zegarek na srebrnej bransolecie z datownikiem z 40-godzinną rezerwą chodu

Zegarek męski Bulova – znakomita jakość wykonania i precyzja 

Zegarek Bulova 98C130 Automatic Classic męski zegarek na srebrno-złotej bransolecie z datownikiem

Wszystkie zegarki Bulova posiadają koperty i bransolety stworzone z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest metalem antyalergicznym. Szlify, jakim zostały poddane poszczególne elementy zegarka, są wysokiej jakości i pięknie kontrastują z pozostałymi polerowanymi elementami. Każdy zegarek męski Bulova na bransolecie posiada wysokiej klasy mechanizm wyprodukowany, w zależności od modelu, w Szwajcarii lub Japonii. Oba kraje słyną z produkcji mechanizmów wysokiej jakości, gwarantujących długą i precyzyjną pracę. Bulova posiada również swój własny mechanizm Precisionist, który charakteryzuje się genialnymi osiągami. Taktowanie na poziomie 262kHz zapewnia płynny ruch sekundnika, a dokładność w mierzeniu czasu wynosi 10 sekund na rok! Jest to znakomity wynik, którym poszczycić się może tylko kilku producentów zegarków na świecie.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Bulova