Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova na bransolecie

55wyniki

Zegarki Bulova na bransolecie przypadną do gustu wszystkich osobom lubiącym wyrafinowane wzornictwo. Fuzja klasycznego i sportowego stylu tworzy tu jedyny w swoim rodzaju efekt. To uniwersalne zegarki, które będą dobrze prezentować się równie dobrze na spotkaniu służbowym, jak również w towarzystwie przyjaciół.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Bulova na bransolecie 

Różne rodzaje zegarków Bulova na bransolecie
Zegarki Bulova występują na bransoletach klasycznych oraz mediolańskich. Wszystkie z nich wykonane są z wysokiej jakości stali szlachetnej, cechującej się wytrzymałością na różnego rodzaju upadki i korozje. Tworzywo to nie rdzewieje, ani też się nie odkształca. Bransolety występują w różnej kolorystyce: srebrnej, złotej lub czarnej. Wszystkie powłoki są trwałe, za sprawą nakładanej metodą PVD farby. Dla wygodnego zdejmowania oraz zakładania zegarka wyposażono je w zapięcia motylkowe z przyciskiem odblokowującym lub G-link. Dzięki ich tradycyjnemu teleskopowemu mocowaniu do koperty mamy pewność bezpiecznego trzymania się czasomierza na nadgarstku.Zegarki Bulova na bransolecie klasycznej

Zegarki Bulova na bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układając się w segmenty, tworzą zróżnicowane kompozycje. W zależności od wymiaru oraz ustawienia poszczególnych elementów przyjmują one bardziej wyrazisty lub subtelny charakter. Ogniwa środkowe są najczęściej szczotkowane, a te zewnętrzne/boczne polerowane. Możemy spotkać także bransolety mocno zwężające się szerokością od koperty do zapięcia, co wpływa na ich elastyczne układanie się na nadgarstku. Każdy model sygnowany jest charakterystycznym logiem Bulova w postaci kamertonu.
Zegarki Bulova na wysokiej jakości bransolecie klasycznejZegarki Bulova na bransolecie mesh

Zegarki Bulova na bransolecie klasycznej w srebrnym kolorach
Bransoleta typu mesh uważana jest za jedną z najbardziej biżuteryjnych propozycji. Gęsta plecionka o siateczkowej strukturze przykuwa wzrok swoim nowoczesnym i eleganckim wzornictwem. Za sprawą swojego ponadczasowego wyglądu, łatwo dopasowuje się do każdego typu stylizacji. Będzie równie dobrze prezentować się w zestawieniu z koszulą, suknią, czy zwykłym T-shirtem. Co ważne, bardzo łatwo dopasowuje się do każdego nadgarstka. Za sprawą nowoczesnej konstrukcji, możemy samodzielnie i szybko dostosować jej objętość do naszej ręki. Bransoleta mesh pomimo swojej subtelnej faktury pozostaje wytrzymała na uszkodzenie mechaniczne. Specjalna konstrukcja bardzo dobrze łączy poszczególne elementy, przez co całość uzyskuje solidny charakter.