Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Bulova na pasku


Marka Bulova proponuje swoim klientom zegarki na pasku, utrzymane w zróżnicowanej stylistyce. Wieloletnia obecność brandu na rynku przyczyniła się do stworzenia szerokiego portfolio, w którym znajdują się zarówno sportowe, jak i typowo klasyczne modele. Każdy z nich zgodnie z amerykańskim rodowodem firmy, reprezentuje nowoczesne wzornictwo.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 37 z 37 produktów

Rodzaje zegarków Bulova na pasku

Rodzaje zegarków Bulova na pasku
Paski w zegarkach Bulova wykonane są z najwyższej jakości skóry naturalnej lub tworzywa sztucznego. Zapinane na klamry typu motylkowego modele, gwarantują bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. Zostały one zawieszone na kopercie przy pomocy teleskopów lub śrubek, tworząc wraz z zegarkiem spójną całość. Uwagę przyciągają egzemplarze, gdzie paski są ściśle zintegrowane z kopertą. Ten typ połączania wygląda bardzo estetycznie i podkreśla nowoczesny charakter egzemplarza. W ofercie mamy do czynienia z zegarkami, w których paski posiadają od 16 mm do 24 mm szerokości.Zegarki Bulova na pasku skórzanym

Paski wykonywane są z grubej skóry naturalnej. Pozostaje ona lekka i elastyczna, przez co łatwo dopasowuje się do każdego nadgarstku. Nawet po całym dniu noszenia czasomierza na ręce, nie będziemy odczuwać zmęczenia. W ofercie marki spotkamy zarówno modele gładkie, jak i fakturowane na wzór skóry krokodyla. Większość z nich ma drobne, przeszycia po boku. Zegarki Bulova na pasku staną się eleganckim dopełnieniem formalnych oraz półformalnych strojów. Będą dobrze prezentować w zestawieniu z garniturami, dobrze chowając się pod mankietami koszul. Mogą być także noszone wraz z casualowymi strojami, pełniąc w ten sposób funkcję szykownego, codziennego dodatku.
Zegarki Bulova na pasku skórzanymZegarki Bulova na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Bulova na pasku z tworzywa sztucznego
Paski z tworzywa sztucznego cieszą się dużą popularnością ze względu na funkcjonalność i wygodę użytkowania. Ich kolorystyka często nawiązuje do detali zegarka, tworząc wraz z nim spójnie wizualną całość. Znajdziemy tu modele utrzymane w odcieniach czerni lub granatu, a także w żywych barwach pomarańczy. Zegarki Bulova na pasku z tworzywa sztucznego poradzą sobie we wszystkich sportowych warunkach — staną się niezawodnymi towarzyszami ćwiczeń, jak również wycieczek. Wodoszczelny materiał pozwala z nimi pływać, a nawet nurkować. Co ciekawe, wygląd paska idealnie wpisuje się także w miejską modę. Z powodzeniem może być zestawiany ze wszystkimi casualowymi strojami, stanowiąc ciekawe uzupełnienie naszego wyglądu.