Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Victorinox męskie

98wyniki

Zegarki Victorinox męskie

Tematyka militarna i wojskowość są jednymi z najbardziej męskich tematów, szczególnie, kiedy robi je tak uznana marka jak Victorinox. Producent szwajcarskich noży oficerskich znany jest na całym świecie z dostarczania produktów o niesłychanej funkcjonalności i doskonałej jakości. Doświadczenie zebrane podczas zaopatrywania szwajcarskiej armii, przełożone jest bezpośrednio na zegarki męskie Victorinox, które znajdziecie właśnie w tej kategorii. 

FILTRY0

Trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne – perfekcyjne zegarki męskie Victorinox

Zegarki męskie Victorinox mają w sobie niezwykłe DNA, które zagwarantowało marce 130 letnie pasmo niesamowitych sukcesów. Wszystkie produkty szwajcarskiej marki znane są od lat ze swojej niesamowitej jakości i to w każdym możliwym wymiarze. Czasomierze Victorinox gotowe są do spełniania najrozmaitszych zadań, stanowiąc doskonałe towarzystwo we wszystkich ważnych wydarzeniach.
Trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne – perfekcyjne zegarki męskie VictorinoxNiezwykła stylistyka zegarków męskich Victorinox.

Niezwykła stylistyka zegarków męskich Victorinox.
Współcześnie czasomierz to nie tylko narzędzie, ale również ozdoba, oznaka stylu, a nawet obiekt kolekcjonerski. Zegarki męskie Victorinox inspirują harmonijnym sposobem, w jaki aranżują praktyczne rozwiązania i wyrazistą stylistykę. W ofercie marki znajdziemy więc wiele ciekawych kompozycji - zarówno w typowo klasycznej, jak i militarnej stylistyce.Zegarki męskie na lata

Marka Victorinox do kwestii projektowania podchodzi w sposób całościowy, dlatego w zegarkach poza dobrym wyglądem możemy oczekiwać trwałości i solidności. Gwarantem tego jest wieloletnie doświadczenie w obróbce metali i własny, wewnętrzny system kontroli jakości, stworzony z myślą o spełnianiu wojskowych standardów.
Zegarki męskie na lataGwarancja niezawodności zegarków męskich Victorinox

Prawdziwy zegarek, jak prawdziwy mężczyzna - musi być niezawodny. ZegarkiVictorinox przygotowane są więc na każdą sytuację, zarówno podczas sportowych aktywności, jak i w trakcie spotkania biznesowego. Aby to osiągnąć czasomierze wykonuje się z najwyższą pieczołowitością, przy zaangażowaniu najnowocześniejszych technologii i przemyślanego wzornictwa. Szwajcarski producent jest tak pewny swoich rozwiązań, że postanowił wykroczyć poza ogólnie przyjęte standardy. Zegarki męskie Victorinox objęte są 3-letnią gwarancją producenta, co świadczy o ich ponadprzeciętnej jakości i pewności siebie producenta.


Niezachwiana precyzja wskazań

Podstawą do stworzenia niezawodnego zegarka jest bez wątpienia jego mechanizm. Jako serce czasomierza odgrywa on kluczową rolę w jego długowieczności i funkcjonalności. Zegarki męskieVictorinox korzystają wyłącznie z mechanizmów swiss made marek ETA oraz Ronda, które wielokrotnie dowiodły swojej pozycji na rynku zegarmistrzowskim.
Niezachwiana precyzja wskazań


Dobry materiał

Do stworzenia idealnego czasomierza, niezbędne są też elementy obudowujące mechanizm, w szczególności koperta i szkiełko chroniące tarczę. Zegarki męskie Victroinox wykonywane są przede wszystkim z wysokiej jakości stali 316L, w której obróbce szwajcarska marka jest prawdziwym liderem. Praca mechanizmu nie miałaby jednak sensu, gdyby nie widoczna i czytelna tarcza. Z tego powodu cyferblaty Victorinox przykryte są szafirowym szkłem z powłoką antyrefleksyjną umożliwiającą łatwy odczyt nawet w pełnym słońcu.
Dobry materiał


Kontrola standardów

Marka Victroinox od lat słynie z wysokich standardów produkcyjnych, których zwieńczeniem są testy laboratoryjne i wizualna inspekcja. Zegarki męskie przed wypuszczeniem na rynek przechodzą szereg skomplikowanych testów, mających zapewnić, że czasomierz gotów jest na wszystko co może go spotkać. Cała procedura składa się z ponad 100 testów obejmujących między innymi odporność na uszkodzenia fizyczne, chemiczne, zarysowania, starzenie się, przetarcia, zalanie wodą, wstrząsy, promieniowanie UV, skręcanie, rozciąganie i wiele, wiele innych.
Kontrola standardów