Zegarki Victorinox męskie

Tematyka militarna i wojskowość są jednymi z najbardziej męskich tematów, szczególnie, kiedy robi je tak uznana marka jak Victorinox. Producent szwajcarskich noży oficerskich znany jest na całym świecie z dostarczania produktów o niesłychanej funkcjonalności i doskonałej jakości. Doświadczenie zebrane podczas zaopatrywania szwajcarskiej armii, przełożone jest bezpośrednio na zegarki męskie Victorinox, które znajdziecie właśnie w tej kategorii.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0

Trwałe, funkcjonalne i atrakcyjne – perfekcyjne zegarki męskie Victorinox

Zegarki męskie Victorinox mają w sobie niezwykłe DNA, które zagwarantowało marce 130 letnie pasmo niesamowitych sukcesów. Wszystkie produkty szwajcarskiej marki znane są od lat ze swojej niesamowitej jakości i to w każdym możliwym wymiarze. Czasomierze Victorinox gotowe są do spełniania najrozmaitszych zadań, stanowiąc doskonałe towarzystwo we wszystkich ważnych wydarzeniach.Niezwykła stylistyka zegarków męskich Victorinox.

Współcześnie czasomierz to nie tylko narzędzie, ale również ozdoba, oznaka stylu, a nawet obiekt kolekcjonerski. Zegarki męskie Victorinox inspirują harmonijnym sposobem, w jaki aranżują praktyczne rozwiązania i wyrazistą stylistykę. W ofercie marki znajdziemy więc wiele ciekawych kompozycji - zarówno w typowo klasycznej, jak i militarnej stylistyce.Zegarki męskie na lata

Marka Victorinox do kwestii projektowania podchodzi w sposób całościowy, dlatego w zegarkach poza dobrym wyglądem możemy oczekiwać trwałości i solidności. Gwarantem tego jest wieloletnie doświadczenie w obróbce metali i własny, wewnętrzny system kontroli jakości, stworzony z myślą o spełnianiu wojskowych standardów.Gwarancja niezawodności zegarków męskich Victorinox

Prawdziwy zegarek, jak prawdziwy mężczyzna - musi być niezawodny. Zegarki Victorinox przygotowane są więc na każdą sytuację, zarówno podczas sportowych aktywności, jak i w trakcie spotkania biznesowego. Aby to osiągnąć czasomierze wykonuje się z najwyższą pieczołowitością, przy zaangażowaniu najnowocześniejszych technologii i przemyślanego wzornictwa. Szwajcarski producent jest tak pewny swoich rozwiązań, że postanowił wykroczyć poza ogólnie przyjęte standardy. Zegarki męskie Victorinox objęte są 3-letnią gwarancją producenta, co świadczy o ich ponadprzeciętnej jakości i pewności siebie producenta.


Niezachwiana precyzja wskazań

Podstawą do stworzenia niezawodnego zegarka jest bez wątpienia jego mechanizm. Jako serce czasomierza odgrywa on kluczową rolę w jego długowieczności i funkcjonalności. Zegarki męskie Victorinox korzystają wyłącznie z mechanizmów swiss made marek ETA oraz Ronda, które wielokrotnie dowiodły swojej pozycji na rynku zegarmistrzowskim.


Dobry materiał

Do stworzenia idealnego czasomierza, niezbędne są też elementy obudowujące mechanizm, w szczególności koperta i szkiełko chroniące tarczę. Zegarki męskie Victroinox wykonywane są przede wszystkim z wysokiej jakości stali 316L, w której obróbce szwajcarska marka jest prawdziwym liderem. Praca mechanizmu nie miałaby jednak sensu, gdyby nie widoczna i czytelna tarcza. Z tego powodu cyferblaty  Victorinox przykryte są szafirowym szkłem z powłoką antyrefleksyjną umożliwiającą łatwy odczyt nawet w pełnym słońcu.


Kontrola standardów

Marka Victroinox od lat słynie z wysokich standardów produkcyjnych, których zwieńczeniem są testy laboratoryjne i wizualna inspekcja. Zegarki męskie przed wypuszczeniem na rynek przechodzą szereg skomplikowanych testów, mających zapewnić, że czasomierz gotów jest na wszystko co może go spotkać. Cała procedura składa się z ponad 100 testów obejmujących między innymi odporność na uszkodzenia fizyczne, chemiczne, zarysowania, starzenie się, przetarcia, zalanie wodą, wstrząsy, promieniowanie UV, skręcanie, rozciąganie i wiele, wiele innych.