Mistrzowskie Okazje euro 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Victorinox Maverick

8wyniki

Zegarki Victorinox Maverick

Victorinox jest najbardziej znanym i cenionym producentem scyzoryków na świecie. Dynamiczny rozwój oraz ambicje właścicieli firmy spowodowały, że od kilkunastu lat z powodzeniem tworzy ona zegarki o znakomitych parametrach. Zegarki Victorinox Maverick to znakomite szwajcarskie czasomierze gotowe na różne wyzwania.  

FILTRY0

Victorinox Maverick – po pierwsze niezawodność 

Zegarki Victorinox Maverick posiadają rozbudowaną funkcję chronografu, dlatego świetnie sprawdzą się w czasie aktywności fizycznej. Nowoczesna technologia pozwoliła producentowi na zwiększenie twardości stali, przez co możemy być spokojni o ewentualne zarysowanie koperty. 

Wszystkie zegarki męskie Victorinox Maverick są wodoszczelne do 100M, dlatego nie musimy obawiać się o ich kondycję, kiedy zapomnimy ściągnąć zegarek przy kąpieli bądź na basenie. Zegarek Victorinox Maverick posiada szkło szafirowe, które charakteryzuje się znakomitą twardością i odpornością na zarysowania. Tego samego rodzaju szkła użyto do ochrony wkładki bezelu, przez co zegarek przez wiele lat będzie wyglądał jak nowy. 

Zegarek Victorinox Maverick 241950

Szwajcarska precyzja zegarków Victorinox Maveric 

Zegarek Victorinox Maverick Chronograph 241946 zegarek męski z zieloną tarczą

Stworzone przez markę Victorinox zegarki Maverick to nie tylko znakomicie wykonane czasomierze, gotowe na użycie w każdych warunkach, ale także precyzyjne urządzenia, dzięki którym zmierzymy czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Za dokładność pomiaru czasu w zegarku Victorinox Maverick odpowiada wysokiej klasy szwajcarski mechanizm kwarcowy. 

Znakomite parametry szwajcarskich mechanizmów sprawiają, że zegarki w nie zaopatrzone dokładnie odmierzają czas przez wiele lat. Wszystkie zegarki Victorinox objęte są 5-letnią gwarancją.


Sprawdź całą kolekcję zegarków Victorinox dostępną w naszej ofercie!