Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Victorinox Alliance

27wyniki

Zegarki Alliance Victorinox zegarki swiss made baner

 Victorinox to potężna firma, pozostająca od ponad 130 lat w rękach rodziny Elsener. Marka znana jest jako producent najlepszych scyzoryków na świecie, ale od ponad 20 lat Victorinox produkuje również wysokiej jakości zegarki naręczne. Zegarki Victorinox cieszą się ogromną popularnością, a wpływ na to ma wiele czynników. Jednym z nich jest unikatowy, ponadczasowy wygląd. Seria zegarków Victorinox Alliance jest zbiorem modeli o wybitnie uniwersalnym przeznaczeniu. 

FILTRY0

Szwajcarska precyzja zegarka Victorinox Alliance 

 

Zegarek Victorinox z kolekcji Alliance może pełnić rolę zegarka do garnituru, by po chwili stać się zegarkiem codziennym. To, co łączy wszystkie zegarki Victorinox Alliance, to niezwykła precyzja w odmierzaniu czasu. Znakomite parametry szwajcarskich mechanizmów powodują, że odchyłka dobowa wskazania czasu często spełnia kryteria dotyczące certyfikowanych mechanizmów COSC. Wiele lat doświadczenia w obróbce metalu powoduje, że koperty zegarków Victorinox Alliance posiadają finezyjne wykończenie, polegające na łączeniu w estetyczny sposób powierzchni polerowanych i szlifowanych. 

Różne modele zegarków Victorinox z kolekcji Alliance - zegarek z niebieską tarczą, zegarek z zieloną tarczą, zegarek z czarna tarczą na bransolecie

Zegarki Victorinox Alliance – klasyczne i funkcjonalne 

Zegarek Victorinox Alliance Chronograph 241746

Zegarki Victorinox Alliance zostały stworzone z myślą o osobach, które poszukują zegarka uniwersalnego. Pięknie wykończone koperty mieszczą w sobie czytelne tarcze, na których znajdują się indeksy oraz wskazówki wypełnione masą luminescencyjną. Super-Luminova znajdująca się na wskazówkach powoduje, że odczyt godziny możliwy jest w każdych warunkach, nawet w całkowitej ciemności. Część modeli została wyposażona w funkcję chronografu. Dwa dodatkowe przyciski znajdujące się z boku koperty ułatwiają korzystanie z funkcji stopera, za pomocą którego można obliczyć czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Zegarki Victorinox Alliance dostępne są w wersji na pasku oraz bransolecie ze stali szlachetnej. Niezależnie od sposobu mocowania do nadgarstka, zegarki te, ze względu na dobrze wyprofilowane uszy, nosi się bardzo komfortowo. 


Zobacz całą kolekcję zegarków Victorinox