Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Victorinox na bransolecie

50wyniki

 Zegarki Victorinox na bransolecie

Victorinox to potężne konsorcjum, którego właścicielami od ponad 130 lat jest rodzina Elsenerów. Firma słynie z produkcji najlepszych na świecie scyzoryków, lecz od ponad 20 lat Vicotorinox produkuje również wysokiej klasy zegarki naręczne. Zegarki Victorinox na bransolecie są niezwykle popularne ze względu na unikatowy, ponadczasowy wygląd oraz wysoką jakość materiałów. 

czytaj więcej
FILTRY0

Szwajcarska precyzja zegarków Victorinox na bransolecie 

To, co łączy wszystkie zegarki Victorinox Swiss Army, to niezwykła precyzja w odmierzaniu czasu, za którą odpowiadają słynne szwajcarskie mechanizmy. Producent wyposażył swoje czasomierze w dwa rodzaje mechanizmów – kwarcowe oraz automatyczne.

Zegarek Victorinox 241951 Maverick

Bez względu na preferencje dotyczące wyboru mechanizmu, możemy być pewni, że zegarek Victorinox Swiss Army na bransolecie przez wiele lat będzie precyzyjnie wskazywał czas

Wszystkie koperty oraz bransolety zegarków Victorinox zostały wyprodukowane z wysokiej jakości stali szlachetnej, odpornej na zarysowania i działanie słonej wody. Koperty zegarków męskich Victorinox są wodoszczelne, co oznacza, że nie trzeba ich zdejmować podczas kontaktu z wodą. Ponadczasowy wygląd zegarków Victorinox Swiss Army 

Solidnie i zarazem finezyjnie wykończone koperty ze stali szlachetnej kryją w sobie bardzo czytelne tarcze. Dodatkowo, indeksy oraz wskazówki zostały pokryte wysokiej jakości masą luminescencyjną SuperLuminova, gwarantującą mocne i długie świecenie.

Wszystkie zegarki Victorinox posiadają niezwykle twarde, odporne na zarysowania szkło szafirowe, które sprawi, że nawet po wielu latach zegarek będzie wyglądał jak nowy. 

Bransolety zegarków męskich Victorinox Swiss Army posiadają pełne ogniwa, co gwarantuje wysoki komfort w codziennym użytkowaniu. Proponowane przez markę Victorinox zegarki na bransolecie znakomicie spełnią rolę zegarka codziennego, a mnogość modeli powoduje, że każdy znajdzie model będący zgodny z jego osobistymi preferencjami.


Sprawdź całą kolekcję zegarków Victorinox!

Zegarek Victorinox 241910.1 Alliance