Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Atlantic na bransolecie

76wyniki

Zegarki Atlantic na bransolecie utrzymane są w klasycznym wzornictwie. Ich biżuteryjny wygląd w połączeniu z dbałością o każdy szczegół wykonania sprawia, że mamy tu do czynienia z prawdziwymi dziełami zegarmistrzowskiej sztuki.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki Atlantic na bransolecie ze stali szlachetnej

Ponad 100-letnia działalność szwajcarskiej marki Atlantic zaowocowała powstaniem zegarków zawieszonych na bransoletach klasycznych lub mediolańskich. Wyposażono je w zapięcie motylkowe, zatrzaskowe z przyciskiem odblokowującym lub typu G-link. Za sprawą mocowania do koperty przy użyciu teleskopów, mamy pewność bezpiecznego trzymania się czasomierza na naszym nadgarstku. Wszystkie bransolety w zegarkach Atlantic wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej. Tworzywo te nie rdzewieje i nie zmienia koloru, zapewniając tym samym wysoki komfort użytkowania na długie lata. W zegarkach Atlantic  bransolety mają szerokość od 12 mm- 24mm. W niektórych modelach posiadają niestandardowy rozstaw tj. 19 mm, 21 mm i 23 mm.
Zegarki Atlantic na bransolecie ze stali szlachetnej

Zegarki Atlantic na bransolecie klasycznej

Klasyczna bransoleta w zegarkach Atlantic
Zegarki Atlantic na bransolecie klasycznej wykonane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układając się w segmenty, tworzą różnego rodzaju kompozycje. Mogą one przyjmować bardziej wyrazisty lub subtelny wygląd. Niekiedy różnica w wielkości pomiędzy poszczególnymi elementami zostaje zaznaczona kolorem, nawiązującym do barwy tarczy lub koperty. Bransolety klasyczne są wytrzymałe za sprawą konstrukcyjnych atrybutów. Mniej stykających się i ocierających elementów wpływa na zwiększenie odporności na uszkodzenia i zużycie. Ogniwa bransolety pozostają szczotkowane lub polerowane, co zapewnia im atrakcyjny połysk. Tego typu modele przypadną do gustu osobom ceniącym sobie klasyczne i eleganckie wzornictwo. Uniwersalne bransolety z powodzeniem odnajdą się w zestawieniu z casualowymi oraz formalnymi stylizacjami. Będą także stanowić szykowny dodatek stroju do pracy.

Zegarki Atlantic na bransolecie mesh

Zegarki Atlantic na bransolecie mesh to eleganckie i minimalistyczne modele. Gęsta, plecionka o siateczkowej strukturze bardzo chętnie jest wybierana przez osoby ceniące sobie dobry styl w każdych okolicznościach. Ponadczasowe wzornictwo tych bransolet sprawia, że wyglądają one równie dobrze w zestawieniu z T-shirtem, koszulą lub wieczorową suknią. Elastyczna faktura bardzo łatwo dostosowuje się do każdego nadgarstka. Co równie ważne, bransoleta mediolańska cechuje się dużą lekkością. Możemy być pewni, że nawet po całym dniu noszenia zegarka na nadgarstku nie będzie on powodować poczucia zmęczenia.
Bransoleta mesh w zegarkach Atlantic