Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Atlantic Damskie na pasku

9wyniki

Zegarki Atlantic Damskie na pasku

Firma Atlantic jest obecna w świece zegarmistrzostwa nieprzerwanie od 1888 roku. Zegarki Atlantic swoją popularność zawdzięczają wysokiej jakości wykonania oraz ponadczasowemu wyglądowi. Damskie zegarki szwajcarskie Atlantic na pasku to idealny wybór dla kobiet ceniących ponad wszystko klasyczny wygląd czasomierza. 

FILTRY0

Zegarki damskie Atlantic na pasku – cenione za ponadczasowe wzornictwo 

Część oferty producenta stanowią zegarki pokryte złotą warstwą, uzyskaną za pomocą technologii PVD. Zastosowanie termicznego utrwalania warstwy zewnętrznej gwarantuje znakomitą odporność na ścieranie i zarysowania, dlatego zegarek damski Atlantic na pasku przez wiele lat będzie wyglądał jak nowy. Zegarki damskie Atlantic na pasku przyciągają uwagę również bogatym zdobieniem tarcz i kopert, w których zostały umieszczone kryształy Swarovskiego.

zegarek Atlantic na pasku

 


Zegarek damski Atlantic – doskonały pomysł na prezent  

zegarek Atlantic na pasku damski

Zegarki Atlantic są obecne w Polsce od 1950 roku, co przekłada się na znakomitą rozpoznawalność marki w naszym kraju. Liczba i różnorodność modeli sprawiają, że zegarki Atlantic często są wybierane jako prezent – z okazji rocznicy, urodzin czy świąt.


Wszystkie zegarki Atlantic damskie zostały wyposażone w wysokiej jakości szwajcarskie mechanizmy, które od lat słyną z precyzji i długowieczności. Paski, które dostarczane są wraz zegarkiem Atlantic pięknie korespondują z kolorem tarczy, co tworzy wrażenie spójności i harmonii. Wszystkie zegarki damskie Atlantic na pasku objęte są 2-letnią gwarancją.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Atlantic!