Nowe zegarki Atlantic Seasport to druga już kolekcja szwajcarskiej marki, poświęcona modelom typowo sportowym. Atlantic słynie z wysokiej jakości wykonania i ponadczasowego stylu, którymi można cieszyć się prze wiele lat, a co za tym idzie, nie są to zwyczajne, sportowe zegarki męskie.  Kolekcja Atlantic Seasport stworzona została nie tylko dla ludzi sportu, ale również biznesmenów, którzy dbają o kulturę fizyczną przy jednoczesnym zachowaniu stylu w każdej sytuacji. Atlantic Seasport to eleganckie zegarki sportowe, które podkreślają męski charakter i spokojnie zgrają się z garniturem. Jednocześnie szwajcarski producent zadbał o to, aby parametry modeli zawartych w nowej serii, nie tylko zniosły warunki treningowe, ale również dostarczały użytkownikowi niezbędnego wsparcia.

Wszystkie Atlantic Seasport to męskie zegarki z chronografem, który jest fundamentem dla niemal każdej dyscypliny sportowej oraz nierzucający się w oczy datownik. Ponadto zegarki Atlantic łączą wysoką wodoszczelność z ochroną tarczy, zapewnianą przez szafirowe szkiełko. Na tych wspólnych fundamentach zbudowano niezwykle szeroką ofertę stylistyczną, dzięki czemu każdy dopasuje odpowiedni czasomierz do swojej kreacji. Zegarki Atlantic Seasport w zależności od modelu, umieszczone są na bransolecie, skórzanym, a nawet parcianym pasku, ale zawsze z zachowaniem doskonałej elegancji.  Sprawia to, że te męskie zegarki z chronografem odnajdą się z łatwością na prestiżowym polu golfowym czy na siłowni, a np. modele z perforowanym, dynamicznym paskiem, sprawdzą się znakomicie podczas wszelkiego rodzaju wyścigów. W zależności od preferencji, możemy dobrać skoncentrowany na elegancji, złoty model na bransolecie lub zapewnić sobie wsparcie np. w czasie nurkowania, decydując się na model z pierścieniem antyrewersyjnym.

Szwajcarskie zegarki Atlantic Seasport zapewniają niebywałą wszechstronność, a ze względu na pochodzenie, zawsze opatrzoną nieskazitelną jakością. Co niezwykle istotne w świecie czasomierzy, zegarki Atlantic Seasport to znacznie więcej niż doskonała stal użyta do stworzenia ich kopert. Sportowe zegarki z chronografem muszą być niezwykle dokładne i modele Atlantic Seasport rzeczywiście takie są. Szwajcarski mechanizm kwarcowy uzupełnia ich elegancki design, absolutnie pięknym wnętrzem, przepełnionym pragnieniem dostarczenia perfekcyjnie działającego czasomierza. Zegarki Atlantic Seasport to doskonały wybór nie tylko dla ludzi sportu i biznesu. Jeżeli szukasz pewnego wyboru, który zapewni długowieczność i będzie odporny na ewentualne zmiany w Twoim stylu życia, to kolekcja Atlantic Seasport stanowi jedną z najciekawszych ofert na rynku.