Każda renomowana marka dba o swoich wiernych wielbicieli tworząc co jakiś czas produkt o szczególnych walorach. Zegarki Atlantic z serii limitowanej posiadają indywidualne numery limitacji, a producent dołącza także certyfikat autentyczności zakupionego wyrobu. Dla kolekcjonerów i miłośników zegarków wkroczenie na rynek nowego czasomierza z limitowanej kolekcji jest ogromnym wydarzeniem, którego nie można przegapić.

Zegarmistrzostwo związane jest z czymś więcej niż wygląd, technologia i miniaturyzacja. Są takie zegarki, które nigdy nie będą należały do nas, bo nabywając je pełnimy jedynie rolę strażnika, który przekaże czasomierz następnym pokoleniom. Ponadczasowe zegarki, które przechodzą z ojca na syna, skrywają w sobie jeden kluczowy element. Najlepsze materiały i doskonała technologia to za mało - żeby stworzyć ponadczasowy zegarek niezbędna jest szczera i autentyczna pasja. Szwajcarskie zegarki Atlantic rozsławiły się właśnie dzięki tej magicznej sile, która zdaje się napędzać obdarzone nią czasomierze. Wybierając zegarek łączący pokolenia, nie możemy natrafić na nic lepszego niż limitowana kolekcja, która z biegiem lat stanie się autentycznym znakiem naszych czasów.  Limitowane zegarki Atlantic Worldmaster Open Heart to niepowtarzalna okazja, która na zawsze zachowa cząstkę Ciebie, przekazując ją następnym generacjom.

Ponadczasowe zegarki Atlantic nie mają przed nami nic do ukrycia. Nowa, limitowana kolekcja Atlantic Worldmaster Open Heart jest zbiorem modeli z tarczami typu open-heart, żeby oddać charakterystyczną dla marki otwartość. Szwajcarskie zegarki na bazie legendarnej już kolekcji Atlantic Worldmaster 1888 Luso,, powstały w symbolicznej liczbie 888 egzemplarzy, a każdy z nich jest znakiem łączącym nas z korzeniami pierwotnego, zegarmistrzowskiego kunsztu. W naszej wyjątkowej ofercie znajdują się 4 różne modele Atlantic Worldmaster Open Heart, wszystkie w praktycznym, funkcjonalnym i ponadczasowym stylu. Limitowane zegarki klasyczne Atlantic napędza tradycyjny, szwajcarski mechanizm, który zapewni im długowieczność ze sporą dawką nieprzemijającego prestiżu. Zegarki Atlantic Woldmaster Open Heart zapewniają jednocześnie pełny komfort codziennego użytkowania, dzięki 50m wodoszczelności i szafirowemu szkiełku z powłoką antyrefleksyjną.

Wszystkie limitowane zegarki Atlantic Worldmaster Open Heart  skomponowane są przy użyciu klasycznych barw jak kobalt, srebro, czerń i tradycyjne odcienie złota. Niezależnie od tego, który model weźmiemy na przechowanie dla następnych pokoleń, zegarek Atlantic Worlmaster Open Heart zawsze będzie dostarczał nieskazitelnych walorów stylistycznych. Oryginalne zegarki szwajcarskie z limitowanej kolekcji są nadzwyczaj eleganckie i z powodzeniem towarzyszyć nam będą we wszystkich najważniejszych, życiowych chwilach. Limitowane zegarki Atlantic Worldmaster Open Heart to dobra inwestycja na przyszłość i gwarancja nieprzemijającej satysfakcji, której doświadczy każdy kto zepnie go wokół swojego nadgarstka.