Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Atlantic na pasku

Zegarki Atlantic na pasku dały się poznać, jako niezwykle eleganckie szwajcarskie produkty. Wybierane chętnie przez osoby wymagające od czasomierza doskonałego działania, prezentują się świetnie w każdych okolicznościach. Niejednokrotnie stają się prezentem na wyjątkowe okazje, a niekiedy stanowi także rodzinną pamiątkę.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 97 produktów

Jaki zegarek Atlantic na pasku wybrać?

Zegarki Atlantic zawieszone są na paskach ze skóry naturalnej, tworzywa sztucznego lub materiałowych typu NATO. Zostały one wykonane z najwyższej jakości tworzyw, dzięki czemu sprawdzają się we wszystkich codziennych warunkach. Ich szeroki wybór umożliwia z łatwością znalezienie egzemplarza odpowiadającego naszym gustom i potrzebom. Paski wyposażono w zapięcie motylkowe lub na sprzączkę. Dzięki ich mocowaniu do koperty przy użyciu teleskopu mamy pewność bezpiecznego trzymania się czasomierza na nadgarstku. W zależności od modelu rozstaw  pasków  przy uszach koperty wynosi od 12 mm - 24 mm. W niektórych modelach stosowane są niestandardowe szerokości tj. 19 mm, 21 mm i 23 mm.
Jaki zegarek Atlantic na pasku wybrać.Zegarki Atlantic na pasku skórzanym

Zegarki Atlantic na skórzanym pasku
Skórzane paski wykonano z naturalnych tworzyw, dzięki czemu pozostają miękkie oraz elastyczne. Doskonale dopasowują się do nadgarstka, nie powodując dyskomfortu podczas noszenia. Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi dobrze prezentują się w różnych stylizacjach. Najczęściej występują w odcieniach brązu, czerni, granatu, a także zieleni. Świetnie sprawdzą się na co dzień, a także będą doskonale wyglądać w zestawieniu z bardziej formalnym strojem. Większość modeli jest dodatkowo przeszywana nicią, co wpływa zdecydowanie na ich trwałość. W ofercie spotkamy także specjalne paski dedykowane zegarkom typu diver, które wykonane są z karbonu i dodatkowo podszyte skórą naturalną. Włókno stanowi dobrą ochronę paska przed otarciami, czy rozciągnięciami.Zegarki Atlantic na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Atlantic na pasku z tworzywa sztucznego okażą się dobrym wyborem dla osób szukających czasomierzy w bardziej sportowym charakterze. Wykonane z silikonu lub kauczuku egzemplarze cechują się dużą trwałością i lekkością. Tego typu modele pozostają odporne na wodę, dzięki czemu możemy w nich pływać lub nurkować. Będą nam służyć w outdoorowych warunkach, a także podczas sportowych ćwiczeń. Łącząc w sobie wygodę i funkcjonalność, okażą się również dobrym dopełnieniem zegarków miejskich. Co równie ważne, paski z tworzywa sztucznego pozostają bardzo łatwe w pielęgnacji — wystarczy je przemyć wodą lub wyczyścić mokrą ściereczką.
Zegarki Atlantic z skórzanym paskiemZegarki Atlantic na pasku tekstylnym typu NATO

Pasek NATO w zegarkach Atlantic
Zegarki Atlantic na pasku materiałowym w bardzo ciekawy sposób łączą w sobie sportowy styl z ponadczasową klasyką. Prosta, okrągła koperta zawieszona na nylonowym materiale doskonale sprawdzi się podczas treningów oraz survivalowych wypraw. Co ciekawe, samo tworzywo używane było początkowo przez brytyjską armię. Jego niezwykłe właściwości techniczne spowodowały, że pasek na stałe zagościł w zegarmistrzowskim świecie. Dziś stanowi on interesujące alternatywę wobec egzemplarzy skórzanych i z tworzywa sztucznego. Wiele osób wybiera go także ze względu na atrakcyjny wygląd. Zegarki Atlantic na pasku tekstylnym typu NATO idealnie wpisuje się w militarny oraz miejski styl, dzięki czemu pasować będą do każdej casualowej stylizacji.