Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Atlantic Damskie na bransolecie

34wyniki

Tworzone przez markę Atlantic zegarki damskie są od wielu lat synonimem znakomitej jakości. Pięknie szlifowane koperty ze stali szlachetnej dostępne są w dwóch kolorystykach. Niesamowite wrażenie robią zegarki pozłacane metodą PVD. Zaawansowana technologia gwarantuje powstanie niezwykle odpornej na ścieranie i zarysowania złotej powłoki. Zaprojektowane przez Atlantic zegarki damskie na bransolecie to doskonała propozycja dla wymagających kobiet 

FILTRY0

Zegarki damskie Atlantic na bransolecie – doskonały wybór dla wymagającej kobiety 

Projektanci zadbali o to, by bransolety zegarków damskich Atlantic idealnie komponowały się z kopertą. Dlatego do wyboru jest kilkanaście rodzajów stalowych bransolet ze stali szlachetnej, które różnią się wielkością ogniw, sposobem ich łączenia, a także kolorem. Zegarki damskie Atlantic posiadają finezyjnie wykończone tarcze, do zdobienia których nierzadko używa się kamieni szlachetnych. Piękny, ponadczasowy design sprawia, że zegarki damskie Atlantic na bransolecie są często wybierane jako prezent.

Zegarek Atlantic 29038.41.21MB klasyczny damski zegarek na bransoelcie mesh w kolorze srebrnym

Zegarek damski Atlantic – szwajcarska precyzja i elegancja 

Zegarek Atlantic 29043.45.31MB klasyczny damski zegarek na bransolecie mesh w złotym kolorze swiss made

Wszystkie zegarki damskie Atlantic na bransolecie zostały wyposażone w szwajcarskie mechanizmy, które słyną ze znakomitej jakości i precyzji chodu. Zaawansowana technologia pozwoliła na zastosowanie w zegarkach Atlantic ciekawych komplikacji, takich jak wskazanie faz księżyca. Od wielu lat naukowcy potwierdzają wpływ położenia księżyca na zmiany zachodzące w przyrodzie oraz na funkcje życiowe. Damskie zegarki Atlantic wyposażone w tę funkcję pozwalają na dokładne określenie aktualnej fazy naszego naturalnego satelity bez potrzeby spoglądania w niebo.


Zobacz wszystkie zegarki Atlantic