Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Balticus Damskie

Zegarki Balticus Damskie

Zegarki damskie Balticus to niezwykle urokliwe modele, zachwycające swoimi rozwiązaniami wzorniczymi. Zaprojektowane przez Mateusza Przystałę i wykonane w Trójmieście egzemplarze stanowią ekskluzywną biżuterią dla pań uwielbiających oryginalne dodatki.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 50 z 50 produktów

Zegarki damskie Balticus od prestiżowej polskiej marki

Pochodząca z Trójmiasta marka Balticus zaskakuje swoim nietuzinkowym podejściem do kobiecego wzornictwa. Jej luksusowe modele wpisują się w trendy mody, zachowując jednocześnie dbałość o każdy szczegół wykonania. Projektowane przez znakomitego polskiego projektanta - Mateusza Przystałę - modele odpowiadają na współczesne gusta kobiet. W portfolio marki znaleźć można eleganckie egzemplarze o niewielkich rozmiarach zawieszone na mediolańskich bransoletach lub nieco większe modele, idealnie nadające się do miejskich warunków.

Damski zegarek Balticus

Najpiękniejsze kolekcje zegarków damskich Balticus

Zegarek Damski Balticus Gwieździsty Pył 

Balticus nawiązując swoją nazwą do polskiego morza, może poszczycić się wyjątkowym portfolio damskich zegarków. Modele wielokrotnie czerpią inspirację z marynistycznych motywów, a także świata natury. Złote i srebrne koperty stanowią tu elegancką ramę dla wysublimowanych tarcz. Takim przykładem są zegarki damskie Balticus z kolekcji Gwiezdny Pył, których cyferblat zbudowany jest z naturalnego awenturynu. Ich lekko połyskująca powłoka przywodzi na myśl rozgwieżdżone nocą niebo, odkrywając tym samym przed nami tajemnice wszechświata. Co istotne, wszystkie zegarki damskie Balticus Gwiezdny Pył wykonywane są manufakturowo i dostępne w limitowanych edycjach. Ograniczona liczba sztuk pozwala tym samym cieszyć się prestiżowym, biżuteryjnym dodatkiem.

Inną chętnie wybieraną przez Panie kolekcją jest Balticus Viariety Sky. Te zegarki damskie Balticus inspirowane są płynącymi po niebie chmurami. Ich tarcza wykonana jest z drogocennej masy perłowej tworzącej na powierzchni niezwykły mariage kolorów, przypominający lekkie obłoki. Cyferblaty w zestawieniu z wyrazistymi indeksami godzinowymi, kopertą i bransoletą, tworzą fenomenalne wrażenie. Tak zaprojektowane zegarki damskie Balticus dobrze odnajdą się zarówno w zestawie z casualowymi ubraniami, jak i bardziej oficjalnymi stylizacjami.

 Zegarek Damski Balticus Viariety Sky

Najlepsze materiały w zegarkach damskich Balticus

Zegarek Damski Balticus na bransolecie

Zegarki damskie Balticus wykorzystują materiały odznaczające się najwyższą jakością. Koperty zbudowane są ze stali szlachetnej lub rolexowanej stali, cechującej się wytrzymałością na upadki lub stłuczenia. Cyferblaty chroni szkło szafirowe, które uznawane jest za jedno z najbardziej wytrzymałych materiałów stosowanych w zegarmistrzostwa. Dzięki swojej odporności na zarysowania gwarantuje przejrzysty odczyt i estetyczny wygląd przez długie lata. Nad niezawodną pracą czuwają wysokiej klasy mechanizmy kwarcowe i automatyczne Citizen. Pochodzące od znakomitej japońskiej marki komponenty, są gwarantem sprawnego i niezawodnego działania zegarka.


Zegarki damskie Balticus, czyli luksusowa biżuteria dla kobiet

Zegarki damskie Balticus to luksusowe dodatki dedykowane paniom ceniącym sobie oryginalną i wysmakowaną stylistykę. Nowoczesne tarcze wykorzystujące naturalne materiały oraz klasyczne koperty dają wyraz nieszablonowego podejścia do wzornictwa. Zawieszone na biżuteryjnych bransoletach modele, doskonale prezentuje się w zestawach z codziennymi, jak również formalnymi ubraniami. Ich niewątpliwą zaletą jest manufakturowy sposób tworzenia, gwarantujący dbałość o każdy szczegół wykonania. Dostępne w limitowanych seriach zegarki damskie Balticus umożliwiają noszenie na nadgarstku zupełnie unikalnej biżuterii o kolekcjonerskim charakterze.

Elegancki zegarek damski Balticus