Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki do nurkowania damskie

Zegarki damskie do nurkowania

Eksplorowanie podwodnego świata to świetne hobby, a z właściwym oprzyrządowaniem może zapewniać niesamowite wrażenia. Aby nie tracić poczucia czasu podczas pobytu pod wodą, warto zabrać ze sobą zegarek damski do nurkowania, który nie tylko bezproblemowo wskaże godzinę, ale przede wszystkim wyjdzie z takiej kąpieli bez szwanku.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 120 produktów

Kiedy warto zainwestować w zegarek damski do nurkowania i biegania?

Żyjesz aktywnie? Nie lubisz nudy? Uwielbiasz sport i nie wyobrażasz sobie życia bez niego? Profesjonalny czasomierz z funkcjami sportowymi na pewno sprawdzi się w Twoim przypadku i przysłuży na wiele sposobów. Jeśli jedną z aktywności, którym chętnie się oddajesz, jest nurkowanie, warto przemyśleć zakup profesjonalnego akcesorium, które będzie mogło towarzyszyć Ci w wodzie, a przy tym spełni swoją funkcję po wyjściu z niej. Najlepszym wyborem będzie damski zegarek do nurkowania – przydatny podczas nurkowania i w codziennym życiu.

Zegarek Damski do nurkowania

Dobry zegarek damski do nurkowania – jaki wybrać?

Zegarek Damski Certina do nurkowania

Zegarki damskie do nurkowania to superwytrzymałe modele, które mają za zadanie nie stracić na funkcjonalności na skutek zanurzenia w wodzie. Muszą zatem odznaczać się ponadprzeciętną wodoszczelnością, znacznie przekraczającą możliwości standardowych czasomierzy w tym zakresie. Dzięki temu wytrzymują pod wodą na głębokości nawet do 100-200 m. Powinny też być odporne na duże ciśnienie, z którym będziesz mieć do czynienia po zanurzeniu się na pewną odległość. To właśnie ono skutkuje najczęściej uszkodzeniem klasycznego zegarka sportowego podczas wynurzania, i to niezależnie od tego, czy jest wodoszczelny.


Nawet w najczystszej wodzie widoczność może być kiepska, a to za sprawą braku światła na dużej głębokości. W związku z tym warto wybrać zegarek damski do nurkowania wyposażony w czytelną tarczę oraz podświetlane wskazówki. Dzięki temu bez problemu odczytasz wskazanie i to bez zbytniego wysilania wzroku.

Podświetlenie tarczy w zegarku damskim do nurkowania
Zegarek damski do nurkowania

Funkcją, która okazuje się szczególnie przydatna w przypadku diverów, jest obrotowy bezel. Jest to wypukła część lunety, na której można oznaczyć moment zejścia pod wodę. Pomoże to w obliczeniu, ile czasu pozostało do wynurzenia, żeby nurkowanie nie zagrażało Twojemu zdrowiu.


Zegarki do nurkowania damskie – oferta sklepu ZEGAREK.NET

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz m.in. funkcjonalne zegarki damskie do nurkowania Garmin. Jako ekspert od sportowych czasomierzy producent zapewnia wyjątkową wytrzymałość oraz zorientowanie na indywidualne potrzeby nurków. Co więcej, do dyspozycji masz nawet specjalną aplikację, przy użyciu której łatwo sprawdzisz efektywność ostatniej sesji podwodnego zwiedzania.

Smartwatch Garmin do nurkowania
Zegarek Casio do nurkowania

Dobrym wyborem może też okazać się zegarek damski do nurkowania Casio, zwłaszcza jeśli pochodzi z kolekcji G-SHOCK. Przynależące do niej czasomierze są synonimem trwałości i niezniszczalności, a to cechy jak najbardziej pożądane podczas nurkowania na dużych głębokościach. Nie bez znaczenia pozostają również imponująca wodoszczelność, wstrząsoodporność oraz wbudowane podświetlenie LED. Uwagę przyciąga też sam wygląd takiego dodatku, który sprawia solidne, niemal survivalowe wrażenie.


Zegarek damski do nurkowania, który nie wygląda sportowo, lecz elegancko? To możliwe! Przyjrzyj się chociażby stylowym propozycjom takich marek, jak CertinaVostok Europe czy Tissot. Modele na klasycznej srebrnej bransolecie wyglądają jak tradycyjne, modne czasomierze do codziennego użytku. Unikalny, sportowy design sprawia zatem, że zegarki damskie do nurkowania są wybierane nie tylko przez miłośników nurkowania, ale przez wszystkich, którzy cenią sobie elegancję w casualowym wydaniu. Zobacz wszystkie czasomierze w takim stylu, które zebraliśmy w tej kategorii.

Zegarek Damski Certina do nurkowania