TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Tissot Seastar

Jako jeden z najbardziej uznanych producentów na rynku, producent szwajcarskich zegarków Tissot ma w swojej ofercie całą gamę modeli wykonanych w tradycyjnym wzornictwie. Wśród nich nie mogło zabraknąć oczywiście kategorii poświęconej zegarkom do nurkowania. Tissot Seastar to wyjątkowe modele stworzone z myślą o zawodowych nurkach, jak i miłośnikach nurkowej stylistyki, ceniących sobie najlepsze, szwajcarskie zegarmistrzostwo. 

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Divery Tissot Seastar – wzorcowe zegarki do nurkowania 

Zegarki do nurkowania, czyli tzw. Divery, należą do najbardziej poszukiwanych czasomierzy na rynku. Przyczyną tego faktu jest bardzo prosta – zegarki typu diver są niezwykle funkcjonalne, a przy okazji świetnie się prezentują. Co kluczowe zegarki Tissot Seastar nie tylko kształtowały się wraz z pierwszymi nurkami, ale w perfekcyjny sposób łączą wszystkie elementy istotne dla zegarków nurkowych.  1. Wodoszczelność  

Chociaż nie wszystkie współczesne divery spełniają nurkowy standard, marka Tissot postanowiła udowodnić, że autentyczność jest dla niej naprawdę ważna. Wszystkie zegarki Tissot Seastar zachowują minimum 200 metrów wodoszczelności, co pozwala nazywać je profesjonalnymi diver-ami. Wiele modeli wykracza również poza ten pułap, jak choćby modele Tissot Seastar 1000.


  1. Czytelna tarcza 

Dobry diver nie może obejść się bez tarczy gwarantującej doskonałą czytelność, zarówno na, jak i pod powierzchnią wody. Właśnie z tego względu cyferblaty zegarków Tissot Seastar jest niezwykle przejrzysty i pozbawiony zbędnych dodatków. Wskazówki godzinowe są zawsze pogrubione, a przeciwwaga wskazówki sekundowej tradycyjnie symbolizuje logo marki. Zegarki Tissot Seastar są obficie pokryte masą luminescencyjną, która gwarantuje dobrą czytelność w sytuacjach braku światła.


  1. Obrotowy bezel 

Divery Tissot Seastar nie byłyby kompletne, gdyby nie obecność obrotowego bezela. Jego wyraźny, pogrubiony profil i ząbkowany wzór, nie są absolutnie dziełem przypadku. Dzięki temu dodatkowi zawodowi nurkowie mogą w prosty sposób oznaczyć moment zejścia pod wodę po prostu obracając bezel na właściwą pozycję.


  1. Zakręcana koronka i dekiel 

Jednym z niezwykle istotnych elementów modeli do nurkowania jest możliwość zakręcania dekla i koronki. Dzięki takiemu rozwiązaniu divery Tissot Seastar są pod wodą jeszcze bezpieczniejsze, dodatkowo zapobiegając przedostaniu się wody do wnętrza czasomierza.Dlaczego warto wybrać zegarki Tissot Seastar 

Decydując się na diver z kolekcji Tissot Seastar kupujesz nie tylko wspaniały czasomierz, ale również piękny kawałek historii całego zegarmistrzostwa. Tissot to manufaktura z tradycjami sięgającymi 1888 roku, której historia upłynęła pod znakiem niekończącego się sukcesu. Dziś zegarki Tissot są obecne przy najważniejszych wydarzeniach sportowych, co świadczy o ich zacięciu i charakterze. Zegarki Tissot Seastar to oryginalne zegarki swiss made, wyposażane wyłącznie w szwajcarskie mechanizmy.


Automatyczne divery 

W kolekcji Tissot Seastar nie mogło zabraknąć zegarków diver z automatycznym mechanizmem – i to nie byle jakim. Automaty w tej kolekcji wykorzystują mechanizm Powermatic 80, który zdążył już dowieść swojej precyzji i skuteczności. Jego najbardziej niezwykłym parametrem jest jednak rezerwa chodu, wynosząca nie bagatela 80 godzin.


Divery z chronografem 

Wśród zegarków Tissot Seatar znajdziemy również divery z chronografem, czyli komplikacją stopera. Dodatek ten nie jest często spotykany w modelach nurkowych, ale marce Tissot udało się zastosować go bez uszczerbku na czytelności tarczy. Modele Tissos Seastar z chronografem napędzane są przez kwarcowe mechanizmy, wywodzące się oczywiście z kolebki zegarmistrzostwa.