Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Seastar 1000

36wyniki

tissot seastar 1000 baner

Jako jeden z najbardziej uznanych producentów na rynku, producent szwajcarskich zegarków Tissot ma w swojej ofercie całą gamę modeli wykonanych w tradycyjnym wzornictwie. Wśród nich nie mogło zabraknąć oczywiście kategorii poświęconej zegarkom do nurkowania. Tissot Seastar to wyjątkowe modele stworzone z myślą o zawodowych nurkach, jak i miłośnikach nurkowej stylistyki, ceniących sobie najlepsze, szwajcarskie zegarmistrzostwo. 

FILTRY0

Divery Tissot Seastar 1000 – wzorcowe zegarki do nurkowania 

Zegarki do nurkowania, czyli tzw. Divery, należą do najbardziej poszukiwanych czasomierzy na rynku. Przyczyna tego faktu jest bardzo prosta – zegarki typu diver są niezwykle funkcjonalne, a przy okazji świetnie się prezentują. Co kluczowe zegarki Tissot Seastar nie tylko kształtowały się wraz z pierwszymi nurkami, ale w perfekcyjny sposób łączą wszystkie elementy istotne dla zegarków nurkowych.Wodoszczelność  

Chociaż nie wszystkie współczesne divery spełniają standard potrzebny do nurkowania, marka Tissot postanowiła udowodnić, że autentyczność jest dla niej naprawdę ważna. Wszystkie zegarki Tissot Seastar zachowują minimum 200 metrów wodoszczelności, co pozwala nazywać je profesjonalnymi diver-ami. Wiele modeli wykracza również poza ten pułap, jak choćby model Tissot Seastar 1000 - oferujący 30 bar wodoszczelności. 

Wodoszczelność w zegarkach tissot seastar


Czytelna tarcza 

Dobry diver nie może obejść się bez tarczy gwarantującej doskonałą czytelność, zarówno na, jak i pod powierzchnią wody. Właśnie z tego względu cyferblaty zegarków Tissot Seastar jest niezwykle przejrzysty i pozbawiony zbędnych dodatków. Wskazówki godzinowe są zawsze pogrubione, a przeciwwaga wskazówki sekundowej tradycyjnie symbolizuje logo marki. Zegarki Tissot Seastar są obficie pokryte masą luminescencyjną, która gwarantuje dobrą czytelność w sytuacjach braku światła.

Czytelna tarcza w zegarkach tissot seastar


Obrotowy bezel 

Divery Tissot Seastar nie byłyby kompletne, gdyby nie obecność obrotowego bezela. Jego wyraźny, pogrubiony profil i ząbkowany wzór, nie są absolutnie dziełem przypadku. Dzięki temu dodatkowi zawodowi nurkowie mogą w prosty sposób oznaczyć moment zejścia pod wodę po prostu obracając bezel na właściwą pozycję. Funkcja ta jest kluczowa, ponieważ informuje w jakim momencie powinniśmy zacząć się wynurzać. 

Obrotowy bezel w zegarkach tissot seastar


Zakręcana koronka i dekiel 

Jednym z niezwykle istotnych elementów modeli do nurkowania jest możliwość zakręcania dekla i koronki. Dzięki takiemu rozwiązaniu divery Tissot Seastar są pod wodą jeszcze bardziej wytrzymałe, dodatkowo zapobiegając przedostaniu się wody do wnętrza czasomierza.

Zakręcana koronka i dekiel w zegarkach tissot seastar

Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 - Szwajcarska precyzja

Zestawienie zegarka dla nurka z automatycznym mechanizmem wymaga wiele precyzji i dbałości o szczegóły. Tych cech oczywiście nie możemy odmówić zegarkom Tissot. Modele Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 wyposażono w precyzyjny szwajcarski mechanizm Powermatic o 80 godzinnej rezerwie chodu. Gwarantuje on precyzyjne działanie zegarka nawet po odstawieniu go na 3 doby - wynik którego większość mechanizmów może się powstydzić. Ta niezwykła seria łączy w sobie elegancję, sportowy charakter i tradycyjne metody zegarmistrzowskie.

Tissot Seastar 1000 Powermatic 80 prezentacja zegarkaDlaczego warto wybrać zegarki Tissot Seastar 1000 

Decydując się na diver z kolekcji Tissot Seastar 1000 kupujesz nie tylko wspaniały czasomierz, ale również piękny kawałek historii całego zegarmistrzostwa. Tissot to manufaktura z tradycjami sięgającymi 1888 roku, której historia upłynęła pod znakiem niekończącego się sukcesu. Dziś zegarki Tissot są obecne przy najważniejszych wydarzeniach sportowych, co świadczy o ich zacięciu i charakterze. Zegarki Tissot Seastar 1000 to oryginalne zegarki swiss made, wyposażane wyłącznie w szwajcarskie mechanizmy.


Divery Tissot Seastar – wzorcowe zegarki do nurkowania

Automatyczne divery - Tissot Seastar 1000 Powermatic 80

W kolekcji Tissot Seastar nie mogło zabraknąć zegarków diver z automatycznym mechanizmem – i to nie byle jakim. Automaty w tej kolekcji wykorzystują szwajcarski mechanizm Powermatic 80, który od lat wyróżnia wysoka precyzja i skuteczności. Jego najbardziej niezwykłym parametrem jest jednak rezerwa chodu, wynosząca nie bagatela 80 godzin.


Divery z chronografem - Tissot SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH

Wśród zegarków Tissot SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH znajdziemy również divery z chronografem, czyli komplikacją stopera. Dodatek ten nie jest często spotykany w modelach nurkowych, ale marce Tissot udało się zastosować go bez uszczerbku na czytelności tarczy. Modele Tissot SEASTAR 1000 CHRONOGRAPH napędzane są przez kwarcowe mechanizmy, wywodzące się oczywiście z Szwajcarii.

Dlaczego warto wybrać zegarki Tissot Seastar