Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Supersport

3wyniki

Zegarki Tissot Supersport

Firma Tissot od ponad 160 lat wyznacza trendy w szwajcarskim zegarmistrzostwie. Zegarki Tissot Supersport zostały stworzone dla osób poszukujących idealnego zegarka codziennego, o uniwersalnym, lecz lekko sportowym wyglądzie. Zegarek Tissot Supersport został wyprodukowany z najwyższej jakości komponentów, zgodnie ze szwajcarskimi normami. Znakomity szwajcarski mechanizm kwarcowy sprawia, że zegarek będzie w sposób perfekcyjny odmierzał czas przez wiele lat.   

czytaj więcej
FILTRY0

Niepowtarzalny wygląd zegarka Tissot Supersport

Zegarek Tissot Supersport zaskakuje swym wyglądem. Długie, perfekcyjnie wyprowadzone uszy koperty w doskonały sposób układają się na nadgarstku. Swą uwagę przyciąga również osłona koronki, która chroni ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, a poza tym idealnie komponuje się z kształtem koperty. 

Zegarek Tissot SUPERSPORT GENT T125.610.11.051.00

Koronka otrzymała grawer w postaci litery T – będącej logotypem szwajcarskiej firmy z Le Locle. Zegarki Tissot Supersport Gent posiadają obracany bezel, nadający zegarkowi sportowego charakteru. Obracany aluminiowy pierścień świetnie koresponduje z dużymi indeksami w formie prostokątów. Proste, duże indeksy sprawiają, że cyferblat zegarka Tissot Supersport jest czytelny, a masa luminescencyjna, którą zostały wypełnione indeksy i wskazówki, pozwoli na odczyt aktualnego czasu nawet w całkowitej ciemności.  

Dodatkowym elementem, podnoszącym walory dekoracyjne, jest przeciwwaga sekundnika, przypominająca literę T. Tarcze zegarków Tissot Supersport dostępne są w kilku kolorach. Zostały one wykonane w technologii szlifu słonecznego, dlatego każdy ruch nadgarstkiem sprawia, że tarcza mieni się wieloma odcieniami danego koloru. Zegarki Tissot Supersport dostępne są na paskach skórzanych lub bransoletach ze stali szlachetnej 316L. 

 


Zegarki Tissot Supersport – wytrzymałość i funkcjonalność

Zegarki Tissot słyną z precyzyjnego odmierzania czasu, dlatego firma od wielu lat jest oficjalnym chronometrażystą wielu wydarzeń sportowych rangi mistrzowskiej. Za pracę zegarków Tissot Supersport odpowiadają najwyższej klasy szwajcarskie mechanizmy kwarcowe. Zostały one wyposażone w moduł daty, dzięki któremu w okienku znajdującym się na tarczy możemy odczytać aktualny dzień miesiąca.  

 

Wszystkie zegarki Tissot Supersport są wodoszczelne do 100M, co pozwala na swobodne pływanie, bez obawy o zalanie elementów znajdujących się wewnątrz. Koperta zegarka Tissot Supersport wykonana jest ze stali szlachetnej 316L, która odznacza się znakomitymi parametrami antykorozyjnymi i nie uwalnia związków niklu, dzięki czemu zegarek ten mogą nosić osoby ze skłonnościami do alergii wywołanych przez metale. Twardość stali 316L powoduje, że powierzchnia zegarka Tissot Supersport skutecznie opiera się rysom wynikającym z codziennego użytkowania.  

Zegarek Tissot SUPERSPORT GENT T125.610.16.041.00

 

Zegarek Tissot SUPERSPORT GENT T125.610.16.051.00

Do pozostałych zegarków z serii Supersport dołączane są paski ze specjalnie wyselekcjonowanej skóry naturalnej. Piękna tarcza zegarka Supersport Gent chroniona jest przez wysokiej klasy szkło szafirowe, którego twardość określana jest na 9 w 10-stopniowej skali Mohsa. 

Doskonałe parametry mechanizmu, niepowtarzalny wygląd i wytrzymałość materiałów, z których zbudowany jest szwajcarski zegarek Tissot Supersport, sprawiają, że czasomierz ten docenią nawet najbardziej wymagający.