Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Bridgeport

4wyniki

Tissot Bridgeport

Kolekcja Tissot Bridgeport stanowi ukłon wobec tradycyjnego szwajcarskiego zegarmistrzostwa opartego na klasycznych wzorach i świetnej jakości mechanizmów. Tego typu męskie oraz damskie modele, posiadają w sobie dużą dozę wyrafinowania, która przypadnie do gustu wszystkim osobom stawiającym na oryginalność i nietuzinkowość dodatków.

czytaj więcej
FILTRY0

Tissot Bridgeport , czyli szwajcarska klasyka

Tissot Bridgeport w bardzo ciekawy sposób łączy w sobie  tradycyjną, nieco retro stylistykę z nowoczesnymi detalami. W poszczególnych modelach mamy do czynienia z zestawieniem srebrnych lub czarnych tarcz. Klasyczny wygląd cyferblatów wraz z rzymskimi oznaczeniami godzinowymi sprawia, że całość prezentuje się iście królewsko. 

Tissot Bridgeport , czyli szwajcarska klasyka


Tissot Bridgeport , czyli szwajcarska manufaktura

Dokładne przyjrzenie się cyferblatom Tissot Bridgeport ujawnia szereg tekstur i zdobień takich jak żłobione lunety oraz dwutonowe kolorystycznie tarcze. W zależności od naszych preferencji możemy wybrać zegarek zawieszonych na stalowych bransoletach lub skórzanych paskach. Pierwsze z nich podkreślają biżuteryjny charakter modeli, natomiast drugie dają wyraz prawdziwie szwajcarskiego prestiżu czasomierzy.
Ponadczasowa elegancja w Tissot Bridgeport 

Zegarki Tissot Bridgeport bardzo dobrze odnajdą się w formalnych strojach oraz tych wpisujących się w minimalistyczną estetykę. Za sprawą niewielkich rozmiarów kopert, będą one swobodnie wsuwać się pod mankiety koszul. Damskie oraz męskie modele okażą się ekskluzywnym dodatkiem, zwracającym uwagę swoim wyglądem i szwajcarskim pochodzeniem. Ponadczasowy wygląd sprawia, że z powodzeniem spełnią one funkcję codziennej, praktycznej biżuterii.

Ponadczasowa elegancja w Tissot BridgeportZegarki Tissot Bridgeport - dbałość o najmniejszy szczegół

Zegarki Tissot Bridgeport - dbałość o najmniejszy szczegół

Klasyczne wzornictwo Tissot Bridgeport idealnie reprezentuje szwajcarską tradycję zegarmistrzostwa. Prostota, dbałość o najmniejsze szczegóły i wysokiej jakości materiały, tworzą tu prawdziwe małe dzieła sztuki. Czasomierze wykonano ze stali szlachetnej odpornej na wstrząsy i uderzenia. Tarczę, a także dekiel przykrywa szafirowe szkło. Tissot wykorzystuje imponująco zdobioną wersję szwajcarskiego mechanizmu automatycznego ETA Valjoux 7753 ze złotym rotorem oraz polerowaniem perlage. W kolekcji odnajdziemy także modele wyposażone w autorski mechanizm Powermatic 80 z aż 80 h rezerwą chodu, którego pracę będziemy mogli podziwiać przez przezroczysty dekiel.