Damskie zegarki Tissot mogą być wzorem do naśladowania dla innych marek, a sama marka Tissot może bezsprzecznie się nimi chwalić na całym świecie. Dzieje się tak dlatego, że cała kolekcja T-Lady jest niezwykle bogata i różnorodna. W licznych liniach zegarków każda z Pań będzie mogła znaleźć coś idealnego dla siebie. Kolekcja zawiera zegarki wykonane z najlepszych materiałów, a także z precyzją i dbałością o każdy szczegół. W serii Tissot T-Lady znalazły się zarówno zegarki klasyczne, jak i bardziej ekstrawaganckie. Od minimalistycznych po te bogato zdobione. Od standardowych kolorów, po te szalone i intensywne. Formy, kształty, użyte materiały, wszystko to jest utrzymane na najwyższym poziomie.

Jedna z wyróżniających się linii to Tissot Pinky by Tissot. Cechą charakterystyczną zegarków jest okrągła koperta i ciekawe połączenie z paskiem lub bransoletą. Wiele modeli zyskało tarczę z masy perłowej, a niektóre pasek owijany dwukrotnie na nadgarstku. Bransolety mają ciekawy wygląd dzięki nietypowym, okrągłym ogniwom, które spełniają ozdobną funkcję.

Do jednych z piękniejszych kolekcji wśród damskich zegarków Tissot T-Lady należy niezwykle kobieca linia T-Wave. Zgrabne koperty, kolorystyka i zdobienia na tarczy sprawiają, że zegarki  idealnie pasują na delikatne, kobiece nadgarstki. Modele zostały stworzone specjalnie z myślą o płci pięknej. ich tarcze inkrustowane są masą perłową lub diamentami.  Równie wyjątkowa jest seria damskich zegarków Tissot Lady Heart. Są to wyjątkowe zegarki automatyczne, których serce można podziwiać przez wycięcie w kształcie kwiatu umieszczone na tarczy. Są one jednocześnie bardzo klasyczne, ale też oryginalne i nietuzinkowe. Idealne dla kobiet emanujących wewnętrznym oraz zewnętrznym wdziękiem.

Tissot T-Lady to rodzina z nieskończonym wyborem zegarków damskich. Są to jedne z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych czasomierzy, za którymi szaleją kobiety z całego świata. Oferta jest imponująca i i z pewnością każda z Pań znajdzie swój wymarzony prestiżowy damski zegarek szwajcarski