Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot T-Touch Connect Solar

Zegarki Tissot T-Touch Connect Solar

Firma Tissot produkuje zegarki nieprzerwanie od 1853 roku. Ogromny wkład w historię zegarmistrzostwa i niezliczona liczba patentów sprawiły, że zegarki Tissot cieszą się niesłabnącą popularnością. Pierwszy zegarek Tissot T-Touch ujrzał światło dzienne w 1999 roku. Pierwszy dotykowy zegarek był rozwiązaniem rewolucyjnym jak na tamte czasy. Zegarek Tissot T-Touch Connect Solar jest znakomitym przykładem efektów, jakie przynosi rozwój technologii w zegarmistrzostwie.

czytaj więcej

Tissot T-Touch Connect Solar – ultranowoczesny szwajcarski zegarek 

Ciągłe dążenie marki Tissot do perfekcji zaowocowało powstaniem w 2014 roku pierwszego na świecie zegarka dotykowego, który energię do swojego działania czerpie ze światła słonecznego. Wszystkie zegarki Tissot T-Touch Connect Solar zostały wyposażone w nowoczesne mikroprocesory, które błyskawicznie przetwarzają dane. Dodatkowym atutem zegarka Tissot T-Touch Connect Solar jest zastosowanie szkła szafirowego, które chroni zegarek przed zarysowaniem i uszkodzeniem tarczy. 

Zegarek Tissot T-TOUCH CONNECT SOLAR T121.420.47.051.01

Niezwykłe funkcje zegarka Tissot T-Touch Connect Solar 

Zegarek Tissot T-TOUCH CONNECT SOLAR T121.420.47.051.02

Nowoczesny zegarek Tissot T-Touch Connect Solar został wyposażony w szereg przydatnych funkcji. Za jednym dotknięciem szafirowego szkiełka jesteśmy w stanie sprawdzić aktualny stan pogody, uruchomić stoper, sprawdzić temperaturę otoczenia, przebyty dystans, przeczytać wiadomość oraz wykonać wiele innych czynności. Zegarki Tissot T-Touch Connect Solar posiadają elementy stworzone z ekstremalnie wytrzymałych materiałów, takich jak tytan i ceramika. Znakomite parametry użytych do produkcji materiałów sprawią, że zegarek Tissot przez lata będzie wyglądał jak nowy.