Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Seastar 2000

19wyniki

Zegarki Tissot Seastar 2000

Firma Tissot ma długą tradycję w budowie zegarków dla nurków, a jej flagowym modelem w tym segmencie jest zegarek Tissot Seastar 2000. Jest on przeznaczony dla osób, których aktywność fizyczna ściśle związana jest ze sportami wodnymi. Wszystkie zegarki z serii Tissot Seastar posiadają specjalny certyfikat wodoszczelności Certified Diver’s watch – ISO 6425. Szwajcarskie zegarki Tissot Seastar łączą w sobie ponadczasowy wygląd z doskonałą jakością wykonania.

FILTRY0

Zegarek Tissot Seastar – stworzony do zadań specjalnych

Tissot Seastar to rasowy zegarek nurkowy. Dzięki specjalnemu systemowi uszczelnień jego wodoszczelność wynosi aż 600M. Wartość ta pozwala na swobodne nurkowanie z butlą na znacznych głębokościach, co docenią osoby profesjonalnie zajmujące się eksploracją głębin. Model Seastar 2000 został wyposażony w zawór helowy, służący do uwalniania cząsteczek helu, które gromadzą się wewnątrz koperty zegarka podczas długotrwałego przebywania w warunkach podwyższonego ciśnienia. Brak tego elementu mógłby skutkować wypchnięciem szkiełka przy znacznym zanurzeniu.

Zegarek Tissot Seastar


Zegarki Tissot Seastar

Wpływ na wytrzymałość w ekstremalnych warunkach ma także specjalny system uszczelek, znajdujących się w newralgicznych elementach koperty. Dodatkowymi elementami w zegarku Tissot Seastar 2000, wpływającymi na znakomitą wodoszczelność, są: zakręcana koronka oraz zakręcany dekielek. Każdy zegarek typu diver jest również wyposażony w obracany pierścień zwany bezelem. To dzięki niemu jesteśmy w stanie określić dokładny czas, który pozostał nam do bezpiecznego wypłynięcia na powierzchnię.


Zegarek Tissot Seastar 2000 został wyposażony w znakomitej jakości bezel, gwarantujący komfortowe użytkowanie. Wkładka bezela została wykonana z ceramiki, dorównującej właściwościom szkła szafirowego. Znakomitą czytelność w warunkach ograniczonego oświetlenia zapewnia masa luminescencyjna Super-LumiNova®, którą zostały wypełnione indeksy godzinowe i wskazówki.

Zegarek Tissot Seastar 2000

Szwajcarska jakość zegarków Tissot Seastar

Zegarek Tissot Seastar 2000 Professional

Zegarki Tissot Seastar posiadają koperty ze stali szlachetnej 316L o znakomitych właściwościach antykorozyjnych. Dodatkowym atutem stali szlachetnej 316L są właściwości hipoalergiczne, dlatego zegarek Tissot Seastar to doskonała propozycja dla osób mających tendencję do różnego rodzaju alergii związanych z metalami.


Szwajcarski zegarek Tissot Seastar 2000 posiada grube szafirowe szkło, które dzięki swej twardości jest odporne na wszelkie zarysowania. Dodatkowo szkło od wewnętrznej strony pokryte zostało warstwą antyrefleksu, w znaczny sposób niwelując odbicia światła i poprawiając czytelność cyberflatu. Zastosowanie szkła szafirowego jest gwarancją znakomitego wyglądu zegarka przez długie lata.

Szkło szafirowe z zagarkach Tissot Seastar 2000


Bransoleta Tissot Seastar 2000

Zegarki Tissot Seastar 2000 są mocowane do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości paska z tworzywa sztucznego bądź bransolety ze stali szlachetnej. Wysoka jakość materiałów, z jakich stworzone są paski i bransolety sprawia, że zegarek Tissot Seastar 2000 nosi się niezwykle komfortowo.


Tissot Seastar – znakomite szwajcarskie mechanizmy o długiej rezerwie chodu

Zegarki Tissot Seastar 2000 wyposażone są w znakomite szwajcarskie mechanizmy Powermatic 80, charakteryzujące się znakomitą dokładnością oraz bardzo długą rezerwą chodu, wynoszącą aż 80 godzin. Dodatkowo każdy mechanizm, w który wyposażony jest Tissot Seastar, 2000 posiada sprężynę Nivachron, chroniącą go przed niepożądanym działaniem pola elektromagnetycznego, emitowanego przez urządzenia codziennego użytku, jak komputer, mikrofalówka, telewizor i inne. Pracę mechanizmu Powermatic 80 możemy podziwiać przez transparentny, zakręcany dekielek. Znakomita jakość wykonania zegarków Tissot Seastar sprawia, że możemy być pewni ich niezawodności, bez względu na warunki.

Sprężyna Nivachron