Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot na pasku

Zegarki Tissot na pasku

Zegarki Tissot na pasku prezentują tradycyjne szwajcarskie zegarmistrzostwo. Stworzone z niebywałą dbałością o każdy szczegół modele, wzbudzają zachwyt wśród najbardziej wymagających klientów. Niezawodny mechanizm w atrakcyjnej obudowie jest tym, czego możemy spodziewać się po tych zegarkach.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 372 produktów

Eleganckie i niezawodne zegarki Tissot na pasku

Zegarki Tissot na pasku dedykowane zostały osobom stawiającym na niezawodność i elegancję. Modele te ucieleśniają najważniejsze dla szwajcarskiego zegarmistrzostwa wartości. Funkcjonalność i estetyka od lat idą ze sobą w parze, wyznaczając sukces tego brandu. W portfolio marki spotkamy  zawieszone na skórzanych, materiałowych lub silikonowych paskach modele, które zostały wyposażone w zapięcie na sprzączkę lub motylkowe. Paski zostały zamocowane do koperty przy użyciu teleskopów lub śrubek, co gwarantuje bezpieczne trzymanie się czasomierza  na nadgarstku.
Zegarki Tissot na paskuZegarki Tissot na pasku skórzanym

Zegarki Tissot na pasku
Zegarki Tissot to szykowne modele, które będą stanowić wyrafinowany dodatek do formalnych i półformalnych stylizacji. Dbałość o każdy szczegół widoczny jest w samych paskach. Natrafimy tutaj na gładkie, smukłe egzemplarze dopełniające wyglądu minimalistycznych tarcz. Niektóre modele mają widoczne po bokach przeszycia, co nadaje im bardziej casualowej stylistyki. Wzrok przykuwają także fakturowane na wzór skóry węża lub aligatora egzemplarze.


Ich bogate zdobnictwo daje wyraz prestiżu, jak również nawiązuje do najbardziej cenionych na świecie zegarków naręcznych. Z tego typu czasomierzem na ręce możemy udać się na najbardziej uroczystą kolację lub podniosłe wydarzenie. Warto zauważyć, że niektóre paski posiadają okrągłe dziurki. Egzemplarze te nawiązują do modeli z lat 60. XX wieku. inspirowanych  kierownicami samochodów wyścigowych tamtego okresu.
Zegarki Tissot na paskudZegarki Tissot na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Tissot na pasku
Zegarki Tissot na pasku z tworzywa sztucznego zostały utrzymane w sportowej stylistyce. Ich wytrzymały materiał w połączeniu z szeroką funkcjonalnością czasomierzy sprawdzi się podczas różnego rodzaju treningów i ćwiczeń fizycznych. Dzięki odporności na pot i wodę, możemy z nimi także pływać lub nurkować. Modele z powodzeniem sprawdzą się także na co dzień. Będą dobrze wpisywać się w miejską modę, łączącą wygodę z funkcjonalnością.Zegarki Tissot na pasku tekstylnym

Zegarki Tissot na pasku tekstylnym typu NATO wykonane są z niezwykle wytrzymałego na uszkodzenia mechaniczne materiału. W szczególności sprawdza się on u osób uprawiających ekstremalne sporty lub uczestniczących w surwiwalowych wyprawach. Nylonowe tworzywo zapewni dobre  trzymanie się zegarka na nadgarstku zarówno w czasie  górskiej wspinaczki, jak i skoku na bungee. Pozostaje ono także odporne na wodę, przez co możemy z nim pływać.
Zegarki Tissot na pasku


Zegarki Tissot na pasku
Warto wiedzieć, że pasek NATO będzie także dobrym rozwiązaniem podczas cieplejszych dni. Oddychający materiał nie wchłania potu, przez co zapobiega nieprzyjemnego ocierania się o skórę. Dzięki specjalnej regulacji, w swobodny sposób dostosujemy jego obwód do naszego nadgarstka.