Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Glendora

6wyniki

Zegarki Tissot Glendora

Tissot to jeden z najbardziej znanych producentów zegarków na świecie. Wkład firmy Tissot w rozwój zegarmistrzostwa jest nieoceniony, a zegarki tego producenta znajdują nabywców we wszystkich krajach na świecie. Zegarki Tissot Glendora to ekskluzywne modele, do produkcji których użyto surowców najwyższej jakości. 

FILTRY0

Tissot Glendora – ekskluzywna linia zegarków dla kobiet 

Duży pierścień lunety w zegarkach z kolekcji Tissot Glendora został w całości wykonany z 18-karatowego złota, które w zależności od modelu, może być w odcieniu różu bądź koloru żółtego. Zegarki Tissot Glendora mocowane są do nadgarstka za pomocą bransolety ze stali szlachetnej bądź paska ze skóry naturalnej. Niewielka grubość koperty sprawia, że zegarek nosi się niezwykle komfortowo i będzie pasował do każdej stylizacji. Tarcze zegarków Tissot Glendora posiadają szlif słoneczny, a niektóre z modeli wyposażone zostały w cyferblaty z masy perłowej, która mieni się dziesiątkami różnych barw w zależności od kąta padania na nią światła. 

Zegarek Tissot GLENDORA 18K GOLD T929.210.41.116.01

Zegarek Tissot – szwajcarska precyzja i doskonałe wzornictwo 

Zegarek Tissot GLENDORA 18K GOLD T929.210.46.051.00

Zegarki Tissot powstają w szwajcarskiej fabryce, która znajduje się w miejscowości Le Locle. Szwajcarskie zegarki od ponad dwóch wieków słyną z niezwykłej precyzji i wytrzymałości. Zegarki Tissot Glendora są potwierdzeniem teorii, że najlepsze zegarki na świecie powstają w kraju Helwetów. Zdobienia w postaci osadzonych na tarczy kamieni szlachetnych i wysoka jakość wykończenia koperty świadczą o tym, że w przypadku zegarków Tissot Glendora mamy do czynienia z produktem luksusowym. Wszystkie zegarki Tissot Glendora zostały wyposażone w wysokiej jakości szwajcarskie mechanizmy kwarcowe. 


Sprawdź całą kolekcję zegarków Tissot!