Klasyczne zegarki swiss made od samego początku utożsamiane są z symbolem zegarmistrzowskiego kunsztu. Na całym globie, tradycyjne zegarki szwajcarskie, stanowią wzorzec i odnośnik tego, jak powinien wyglądać i działać perfekcyjny czasomierz. Alpejska kraina wydała na świat wielu wybitnych rzemieślników, a ich gonitwa za doskonałością skutkowała tworzeniem prawdziwych dzieł sztuki, wywołujących podziw i zachwyt wśród milionów użytkowników. Wieloletnia tradycja sprawiła, że niektóre z tych dzieł, na stałe weszły do kanonów zegarmistrzostwa, a pośród nich od ponad 160 lat, wdzięcznie tykają szwajcarskie zegarki Tissot. Niesamowity dorobek jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, zgromadzony został w elitarnej rodzinie modeli Tissot T-Classic. Oryginalne zegarki szwajcarskie marki Tissot nie tylko produkują doskonałe czasomierze, ale od samego początku czynnie biorą udział w tworzeniu fundamentów branży. Tissot T-Classic to tradycyjne zegarki swiss made, których design i zamknięte w każdym egzemplarzu uczucia, stanowią niedościgniony przykład dla ich konkurencji.

160 lat nieprzerwanego tworzenia klasyki gatunku, musiało przynieść ze sobą liczne owoce. W istocie, zegarki Tissot T-Classic to niezwykle bogaty zbiór czasomierzy, z których każdy może pochwalić się własną, unikatową historią. Wspaniały przykładem jest sentymentalna seria Tissot Chemin des Tourelles, która swoją nazwę wzięła od uliczki, na której w 1907 roku, powstała fabryka marki. W tej wyjątkowej serii reprezentującej klasyczne zegarki Tissot T-Classic, odnajdziemy tradycyjne zegarki na pasku lub bransolecie, odznaczające się ponadczasowym, perfekcjonistycznym stylem. W rodzinie Tissot T-Classic, obecność swoją zaznaczają liczne, certyfikowane zegarki COSC oraz cuda inżynierii z doskonałym, automatycznym mechanizmem. Odnajdziemy je między innymi w eleganckich seriach jak Tissot Luxury, Tissot Ballade czy Tissot Le Locle. Do grona kolekcji Tissot T-Classic, zaliczają się też niezwykle popularne, klasyczne zegarki Tissot PR100, które w niezwykły i prosty sposób oddają kunszt szwajcarskich zegarmistrzów.

Zegarek Tissot T-Classic

Tradycyjne zegarki Tissot T-Classic, jak z resztą wszystkie propozycje marki Tissot, wyróżnia doskonały wygląd wynikający wprost z doskonałego wykonania. Próżno szukać tutaj tanich materiałów lub tandetnych zamienników. Tissot T-Classic to oryginalne zegarki swiss made, wykonane z najlepszych stopów stali, a nawet niezwykle wytrzymałego tytanu. O nieskazitelną przejrzystość tarczy na wiele, wiele lat, zadbano dodając tym wspaniałym czasomierzom niezwykle wytrzymałe, szafirowe szkiełka. Choć Tiissot T-Classic to przede wszystkim prestiżowe zegarki klasyczne, znajdziemy sporo modeli o bardzo wysokiej wodoszczelności, która nie dopuści do zalania mechanizmu w czasie pływania. Tradycyjne zegarki Tissot T-Classic stanowią obiekt westchnień każdego, prawdziwego miłośnika czasomierzy. Doskonale sprawdzą się zarówno jako dodatek do drogiego smokingu, jak i w formie tradycyjnego czasomierza codziennego użytku.