Zegarki Tissot T-Wave to niezwykle szykowna oraz elegancka kolekcja marki Tissot. Idealnym sformułowaniem określającym te luksusowe zegarki damskie jest duch kobiecości. Dlaczego właśnie tak wdzięczne określenie opisuje tą kolekcję? Zegarki Tissot T-Wave są utrzymane w jednolitej kolorystyce. Dominują tu kolory takie jak różowe złoto oraz srebro. Większość tych zegarków jest dostępna w wersji na bransolecie, co w połączeniu z oryginalnymi tarczami daje nietuzinkowy oraz bogaty wygląd. Można zauważyć, że projektanci marki Tissot intensywnie pracowali nad formą kolekcji. Rezultatem tych prac, są niezwykle zgrabne, dopasowujące się do kobiecego nadgarstka zegarki. Kolejnym ciekawym oraz nadającym kobiecości elementem jest nietypowy kształt wskazówek, które przybierają kształt płatków kwiatów. Dzięki tym wszystkim zabiegom zegarki damskie Tissot T-Wave nabierają niezwykłej harmonijności oraz delikatności.  

W kolekcji znajdziemy również modele z inkrustowanymi ozdobami na tarczy. Kształtny wzór przypominający fale wypełniony jest masą perłową lub diamentami. Takie dodatki zainspirowane zostały baletem i szarfami gimnastyczek artystycznych. Zegarki Tissot T-Wave emanują harmonią dzięki jednolitej kolorystyce. W serii królują piękne modele w odcieniach różowego złota. To właśnie one zostały opatrzone dodatkowymi zdobieniami. 

Zegarki Tissot T-Wave

Dla kobiet, którym kolor różowego złota niekoniecznie w duszy gra, w kolekcji przewidziano również zegarki w kolorze klasycznego srebra. Jednak jak w przypadku każdego zegarka marki Tissot, nie będą one zupełnie zwyczajne. Dzięki tarczy wypełnionej tzw. gwiezdnym pyłem, lub indeksom oznaczonym diamentami, zegarki damskie Tissot, nabierają charakteru i każda kobieta będąca właścicielką takiego czasomierza będzie mogła czuć się wyjątkowo. Warto wspomnieć, że te luksusowe zegarki mogą się pochwalić nie tylko oryginalnym designem, ale również wysoką jakością wykonania. Każdy zegarek jest wykonany z wysokiej jakości stali szlachetnej oraz jest wyposażony w szkło szafirowe. Dzięki takiemu połączeniu designu oraz funkcjonalności można cieszyć się pięknym czasomierzem przez długie lata.