Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tissot Supersport Chrono

14wyniki

Zegarki Tissot Supersport Chrono

W kolekcji Tissot Supersport Chrono marka po raz kolejny sięga do fascynującego świata sportu i rywalizacji. W ten sposób powstała niezwykle dynamiczna  i odważna kolekcja dla mężczyzn - Supersport Chrono.

FILTRY0

Z inspiracji rugby - sportem dla twardzieli. 

Kolekcja  Supersport Chrono poświęcona jest rugby - jednemu  z najbardziej męskich, kontaktowych sportów drużynowych. Jednocześnie to forma uczczenia trwającej współpracy firmy z prestiżową francuską ligą rugby TOP14.

Z inspiracji rugby - sportem da twardzieli.

SuperSport Chrono wyrosły nie tylko z inspiracji samą dyscypliną, ale przede wszystkim wartościami, jakie się z nią łączą. Rugby to więcej niż sport. To sztuka życia. Szacunek dla innych, fizyczna determinacja, odwaga i zasady fair play stanowią ramy etyczne, które są bliskie wartościom, marki Tissot i właśnie z nimi chce być utożsamiana. Rugby to również charakterystyczny styl, który odzwierciedlony został w tych wyjątkowych zegarkach.SuperSport Chrono - wyrazisty i wyszukany styl 

Tissot Supersport Chrono,  jak przystało na prawdziwego twardziela, wyposażono w  imponującą kopertę  o średnicy 45,5 mm, która oferowana jest w różnych wersjach kolorystycznych PVD, od czarnego po różowe złoto. Koperty i tarcze zegarków wykończone zostały z niezwykłą starannością z charakterystycznymi detalami. Zwraca uwagę masywna  koronka osłonięta wypustkami koperty, a także charakterystyczne pushery chronografu. Te muskularne wypukłości podkreślają osobowość Tissot Supersport Chrono, a także są hołdem dla fizycznej wszechstronności, którą można zobaczyć w świecie rugby.

SuperSport Chrono - wyrazistość i wyszukany stylFunkcjonalność i praktyczne parametry 

Funkcjonalność i praktyczne parametry

Supersport Chrono to również niezwykła precyzja, multifunkcje  i wytrzymała konstrukcja.  Pod masywną kopertą umieszczono szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA 10.212, gwarantujący nam niezawodność i precyzję chodu. Standardowe funkcje chronografu, w tym liczniki 1/10 sekundy i 30 minut, można znaleźć odpowiednio na godzinie 3 i 9, dla dodatkowych funkcji pomiaru czasu. Zestaw ten uzupełnia tachymetr wokół ramki, który  może mierzyć prędkość do 400 km / h.


Czytelność zegarków i ich  sportowy wygląd zapewniają  indeksy i wskazówki, które pokryte zostały powłoką Super-Luminova®. Dzięki temu  można odczytywać czas nawet po zmroku. Design uzupełniają wysokiej jakości bransolety  ze stali szlachetnej i paski,  które posiadają charakterystyczne i stylowe przeszycia. 

 


Do czego pasują zegarki Supersport Chrono?

To bez wątpienia zegarki, które będą prezentować się doskonale na nadgarstku każdego mężczyzny poszukującego  typowego sportowego zegarka z charakterem. Pomimo swojej pokaźnej koperty Supersport Chrono ma zaledwie 11,9 mm grubości, dzięki czemu jest elegancki i wygodny.  Z tego powodu zegarki te doskonale sprawdzą się nie tylko w typowo sportowych zestawieniach. Klasyczna kolorystyka pasków skórzanych i eleganckie bransolety sprawiają, że stanowić będą stylowy i  przyciągający uwagę dodatek do stroju.

Do czego pasują zegarki Supersport Chrono?Dlaczego warto kupić zegarki Tissot Supersport Chrono?

  • masywna i duża koperta 45,5mm wyróżniająca się na nadgarstku;

  • sportowy i dynamiczny design;

  • chronograf i skala tachometryczna pozwalająca mierzyć prędkość do 400 km/h;

  • szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA gwarantujący wysoką precyzję chodu;

  • wodoszczelność 10 ATM pozwalająca na dłuższy kontakt z wodą  (np. pływanie w basenie) 

  • świetna relacja jakości do ceny.