Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Nowy Tissot Super Sport Chrono Tour de France 2020 Special Edition

28-08-2020

Marka Tissot jak co roku przygotowała limitowany model zegarka z okazji Tour de France! Utrzymany w żółto-czarnej kolorystyce Super Sport Chrono Tour de France 2020 będzie świetnym wyborem zarówno dla fanów kolarstwa, jak i niezawodnych sportowych czasomierzy.


Legendarny wyścig kolarski Tour de France

Legandarny wyścig Tour de France
Stworzony w 1903 roku przez Henri Desgrange'a wyścig Tour de France, jest aktualnie największym corocznym wydarzeniem sportowym na świecie. Co ciekawe, konkurs przyciąga większą liczbą widzów na żywo niż igrzyska olimpijskie, czy mistrzostwa świata w piłce nożnej. Całkowita trasa wynosi 3470 km, czyli 2156 mil! W tym roku — z powodu COVID-19 - konkurs został przesunięty i rozpocznie się 29.08.2020. Wyścig ma się zakończyć nieco ponad trzy tygodnie po wyruszeniu z Nicei, a dokładniej w niedzielę 20 września.Zegarek Tissot Tour de France 2020 Special Edition

Marka Tissot wspiera inicjatywy rowerowe od blisko 60 lat. Firma stale współpracuje z najważniejszymi wyścigami kolarskimi, takimi jak Vuelta a España, Giro d'Italia i renomowany Tour de France. To właśnie na tę ostatnią imprezę marka, przygotowała specjalny, limitowany zegarek Tissot Super Sport Chrono Tour de France 2020 Special Edition T125.617.17.051.00. Chronograf wyposażony został w niezbędne narzędzia wymagane podczas wyścigu, w którym liczy się każda sekunda.
Zegarek Tissot Tour de France 2020 Special Edition dla prawdziwych sportowcowLimitowany zegarek Tissot Super Sport Chrono - Tour de France 2020 Special Edition — sportowy styl

Tour de France 2020 Special Edition w sportowym stylu
Zegarek utrzymany został w czarno-żółtych barwach, w jasny sposób nawiązuje do kultowego wyścigu Tour de France. Jego stalowa koperta o średnicy 45 mm ma stałą czarną ramkę ze skalą tachymetru. Nałożone na cyferblat subtarcze przypominające koła rowerowe. Wskazówka sekundowa została zakończona małym wizerunkiem roweru.


Wszystkie indeksy i oznaczenia pozostają bardzo wyraźne w odczycie, dzięki czemu jadąc rowerem wygodnie sprawdzimy godzinę. Wodoszczelność zegarka została ustalona na 10 ATM, a na zamkniętej tylnej stronie wygrawerowane jest logo Tour de France.
Tour de France 2020 Special Edition- funkcjonalny zegarek Tissot


Niezwykły design oraz funkcjonalność zegarka Tissot
Czasomierz zawieszony jest na pasku łączącym nylon i gumę. Do każdego zestawu dołączono również brązowy skórzany pasek z oznaczeniem roweru. To wszystko przechowywane jest w oryginalnym pudełku-walizce z logo Tour de France.Budowa Tissot Super Sport Chrono Tour de France 2020 Special Edition

Kopertę Tissot Super Sport Chrono Tour de France 2020 Special Edition o szerokości 45 mm wykonano ze stali szlachetnej. Czarna tarcza chroniona jest szafirowym szkłem, stanowiącym dobrą ochronę przed zarysowaniami. Sprawdzi się ono niemal we wszystkich sportowych sytuacjach. Pod atrakcyjną obudową schowany został szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA G10.212. Dzięki jego precyzji działania możemy być pewni, że każda sekunda nie przemknie niezauważona.
Budowa Tissot Super Sport Chrono Tour de France 2020 Special Edition