Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Nowa kolekcja Tissot Supersport Chrono i gra w rugby

30-10-2020

Nowa kolekcja Tissot Supersport Chrono to utrzymana w sportowej elegancji seria, oferująca szeroką gamę zegarków dopasowanych do męskiego nadgarstka. Każdy z nich ma proste linie i wyraziste krawędzie nawiązujące do jednej z najpopularniejszych gier zespołowych na świecie, czyli rugby. 


Zegarek Tissot na brązowym pasku w sportowym stylu.4 cechy kolekcji Tissot Supersport Chrono

Więź luksusowego zegarmistrzostwa ze sportem jest naprawdę silna. Marką, która najlepiej oddaje te związki jest Tissot. Na rok 2020 szwajcarski brand odświeżył kultową linię, czerpiącą inspirację z jednego najbardziej ekscytujących sportów świata - rugby. Tak właśnie powstała kolekcja Tissot Super Sport Chrono. Wchodzące w jej skład zegarki symbolizują trwający od 1853 związek pomiędzy firmą, a prestiżową francuską ligą rugby Top14. Należy ona do jednej z trzech najlepszych grup w całej Europie. Została także dodana do listy EPCR (European Professional Club Rugby), która organizuje klubowy puchar tego kontynentu.

Zegarek Tissot Supersport Chrono dla każdego mężczyzny
Zegarek Tissot z koperta w kolorze różowego złota
Stylowy zegarek Tissot Supersport Chrono pasujący do wielu stylizacji


Składająca się z ośmiu modeli seria, została po raz pierwszy zaprezentowana na początku lutego tego roku. Będąc blisko związaną ze sportowym duchem, reprezentuje cztery cechy - sportową postawę, fizyczną wszechstronność, odwagę i elegancję. Wszystkie one czynią z niej prawdziwie luksusowy zegarek sportowy.8 modeli i wiele możliwości w Tissot Supersport

W hołdzie uniwersalnym wartościom rugby, kolekcja SuperSport Chrono jest dostępna w szerokiej gamie odcieni. Znajdziemy tu modele utrzymane w matowej czerni, którą zestawiono z akcentami złota, żółci lub czerwieni. W serii spotkamy także zegarek z niebieską i lodowo-białą tarczą. Wszystkie 8 modeli wyposażono w potrójne subtarcze chronografu na cyferblacie - działają one z dokładnością do dziesiątej części sekundy.  Sportowy wygląd zegarka podkreślają indeksy i wskazówki, które pokryte zostały powłoką Super-LumiNova®. Odpowiedni rozmiar koronki pozwala na łatwe operowanie funkcjami. Pozostaje ona dodatkowo obudowana, zapewniając jeszcze większe bezpieczeństwo użytkowania zegarka w sportowych warunkach. Przy godzinie 6:00 widnieje okno daty, a tarczę otacza skala tachymetryczna stopniowana do 400 km / h. Jego funkcjonalności dopełnia wodoszczelność na poziomie 10 ATM umożliwiająca pływanie z zegarkiem na nadgarstku. Całości wyglądu dopełniają paski wykonane z bydlęcej skóry.
Sportowy zegarek Tissot na czarnym skórzanym pasku z srebrna koperta oraz czerwonymi detalami na czarnej tarczy.Tissot Supersport Chrono, czyli zegarek który możesz mieć zawsze przy sobie.

Nowa kolekcja zegarków Tissot Supersport Chrono utrzymana została w duchu sportowej elegancji. Koperta o szerokości 46 mm i 12 mm grubości równie dobrze sprawdzi się z niezobowiązującymi stylizacjami, jak i tymi smart casual. Skórzane paski z ozdobnymi przeszyciami po bokach nadają całości modnego wyglądy. W zależności od naszych gustów możemy tu wybrać model podchodzący pod klasykę lub wprost przeciwnie. Męskie wzornictwo w modnym stylu to świetna propozycja dla tych mężczyzn, którzy chcą mieć jednocześnie funkcjonalny oraz dobrze wyglądający dodatek. Gdziekolwiek się z nim wybierzemy — zawsze będzie się świetnie prezentować na nadgarstku.

Elegancji zegarek w sportowym stylu marki Tissot
Zeagrek Tissot Supersport Chrono dla prawdziwego mężczyzny.
Zegarek Tissot Sopersport Chrono odporny na gre w rugbyTissot Supersport Chrono - zegarek, który przetrwa każdy mecz rugby

Stylowy zegarek Tissot w sportowo eleganckim stylu na skórzanym pasku.
Zegarki wchodzące w skład kolekcji Tissot Supersport Chrono zostały zaprojektowane w ten sposób, by sprawdzić się w najbardziej wymagających warunkach. Koperta została wykonana w nich ze stali szlachetnej, gwarantującej wytrzymałość na wstrząsy oraz różnego rodzaju uderzenia. Otoczona jest ona aluminiowym bezelem. Tarczę przykrywa odporne na zarysowania szkło szafirowe, będące jednym z najtwardszych kruszców wykorzystywanych w zegarmistrzostwie. Pod atrakcyjną obudową znajduje się szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA 10.212, który gwarantuje nam precyzję wyznaczania czasu w każdej sytuacji.


Zobacz wszystkie zegarki Tissot Supersport Chrono: