Tissot Flamingo to kolekcja zegarków nieco bardziej różniąca się od pozostałych, ze względu na swój nieoczywisty design, za którym szaleją kobiety na całym świecie. Dlaczego to właśnie one zasługują na miano tych wyjątkowych? Przede wszystkim posiadają nietypowe koperty, które w połączeniu z perłowymi tarczami oraz koronkami zwieńczonymi klejnotem dają piękny efekt wizualny. Zegarki Tissot Flamingo możemy znaleźć w dwóch wariantach, na pasku oraz bransolecie. Te drugie, są bardziej zdobne i przeznaczone dla pań ceniących wyjątkowy wygląd oraz spragnionych odrobiny oryginalności czy ekstrawagancji. 

Kolorystyka zegarków Tissot w wersji z bransoletą jest z klasyczna, ze względu na kolory takie jak złoto, srebro czy różowe złoto. W niektórych modelach bikolor są one ze sobą połączone co dodaje im oryginalności . Tarcze zegarków, są wypełnione masą perłową a indeksy objęte okręgiem, co w rezultacie nadaje zegarkom designerskiego wyglądu. Zegarki damskie w wariancie na pasku, są bardziej stonowane, idealnie nadające się dla kobiet, którym stylistyka klasyczna jest bliższa sercu. Są utrzymane w spokojnych kolorach takich jak biel, srebro oraz różowe złoto. 

Marka Tissot przygotowała również coś specjalnego dla zakochanych. Edycja specjalna w kolekcji zegarków Tissot Flamingo nosi nazwę Tissot Flamingo Valentine's Day. Zegarek stworzony z myślą o zakochanych oznaczono napisem "Love" oraz znakiem wieczności. Jak widać marka Tissot wychodzi każdej grupie odbiorców naprzeciw. Jeśli szukasz zegarka klasycznego, ale wyjątkowego, a może ekstrawaganckiego lub dla swojej drugiej połówki, to kolekcja zegarków Tissot Flamingo jest właśnie dla ciebie!