Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Armani Exchange damskie

50wyniki

Armani Exchange to marka stworzona w 1991 roku, będąca rezultatem podążania za intuicją jednego z największych projektantów w dziejach. Specyficzna wizja przyszłości, w której wielkie miasta pełne są ponadczasowej i nieprzemijalnej różnorodności, zaowocowała stworzeniem całkiem nowego, oryginalnego branduGiorgo Armani podejmując się nowego wyzwania postanowił zaoferować światu coś co będzie międzynarodowym standardem, który nie przeminie nigdy. Zegarki damskie Armani Exchange dopasują się do wymagań każdej kobiety, oferując wszystko co najlepsze z połączonych światów mody i zegarmistrzostwa.

FILTRY0

Armani Exchange – zegarki nowoczesnej kobiety 

Dodane w nazwie oraz logo marki słowo “exchange”, nie pojawia się obok nazwiska Giorgio Armaniego w sposób przypadkowy. Exchange, znaczy wymieniać, co jest prostym nawiązaniem do relacji zachodzących pomiędzy włoskim światem mody, a amerykańskim światem kapitalizmu. Pierwsze zegarki Armani Exchange zaprojektowano w Milanie, ale pierwszy sklep z logiem marki założono w południowej części Manhattanu. Kierując nowe czasomierze do ludzi nowoczesnych, zachowujących młodość ducha, Armani zdawał sobie sprawę z nadchodzących potrzeb. Zegarki damskie spod ręki włoskiego projektanta inspirują się różnorodnością, celebrując jej piękno i niepowtarzalny charakter. Każdy wyprodukowany egzemplarz ma dawać świadectwo tego, że każdy jest ważny i ma prawo pozostawać unikatowy, na swój własny sposób. Zegarki damskie Armani Exchange to świetny sposób na wyrażenie braku skrępowania i indywidualizmu, dających siłę do stawiania czoła nowym wyzwaniom każdego dnia.
Armani Exchange – zegarki nowoczesnej i niezależnej kobietyZegarki damskie Armani Exchange – odpowiednie dla każdej kobiety 

Zegarki damskie Armani Exchange – odpowiednie dla każdej kobiety
Każdy zegarek Armani Exchane miesza ambicje i pomysłowość, okraszone sporą dawką włoskiego temperamentu. Wybierając damski czasomierz z tej kategorii masz pewność, że wejdziesz w posiadanie czegoś ponadczasowego, co przetrwa wszystkie chwilowe trendy. Warto dodać, że oryginalna stylistyka i wysoka jakość idą w parze z rozsądną ceną, pozostającą w zasięgu każdej kobiety.


Zegarki biżuteryjne Armani Exchange 

Najbardziej typowym i cenionym rodzajem zegarków damskich są bez wątpienia zegarki biżuteryjne. Ich charakterystyczną cechą jest ozdobna bransoletka, która sprawia, że czasomierz jest po prostu funkcjonalnym elementem biżuterii. Zegarki damskie Armani Exchange chętnie korzystają z tej stylistyki, oferując całą gamę różnorodnych modeli.


Zegarki męskie na bransolecie 

W ofercie marki nie mogło zabraknąć modeli, których głównym celem jest podkreślenie twardego, męskiego charakteru. Zegarki Armani Exchange na metalowej bransolecie to coś co powinien mieć w kolekcji każdy mężczyzna. Do wyboru mamy bardzo wiele wariantów, od uniwersalnego srebra, po intensywną czerń. Poza klasyczną bransoletą, warto zwrócić uwagę na lżejszą i bardziej stylową bransoletę typu mesh.


Zdobione zegarki damskie 

Wśród damskich czasomierzy i to wprost z włoskiego domu mody, nie mogło zabraknąć modeli ozdabianych. W ofercie bez problemu znajdziesz zegarki zdobione cyrkoniami, nadającymi czasomierzom Armani Exchange jeszcze więcej wyjątkowości i blasku.


Zegarki typu fashion 

Zegarki damskie Armani Exchange nie ograniczają się praktycznie w żadnym aspekcie. Wśród nich bez problemu można odnaleźć odważne konstrukcje korzystające z różnorodnych znaków i wszystkich kolorów tęczy.


Nowoczesne smartwatche 

Armani Exchange to nowoczesna marka o bardzo przemyślanym koncepcie, stąd nie powinien zaskakiwać fakt, że w jej ofercie nie brakuje najnowszych krzyków technologicznej mody. Smartwatche Armani Exchange będą wspaniałym i stylowym kompanem każdej kobiety, która nie obawia się nowych rozwiązań i możliwości.

Modny zegarek damski Armani Exchange
Stylowy zegarek Armani Exchabge