Zegarki Michael Kors Damskie

Zegarki Michael Kors damskie podobnie jak wszystkie inne produkty światowej sławy projektanta, uważane są za wyznacznik dobrego stylu i elegancji. Modowe czasomierze zachwycają swoją fuzją stylów oraz kolorów. Z pewnością każda kobieta w portfolio tego amerykańskiego brandu znajdzie swój wymarzony model.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Michael Kors damskie, czyli światowa moda

Należące do najsłynniejszego domu mody zegarki Michael Kors, od lat niezmiennie zachwycają kobiety swoim pięknym wzornictwem. Zabawa kolorami, fakturami i formą sprawia, że czasomierze te proponują o wiele więcej, niż tylko precyzyjne wyznaczanie czasu. Stanowią one część kobiecej biżuterii oraz atrakcyjny dodatek do każdego stroju. Utrzymane w klasycznych barwach modele, dopełniane są kolorami żółtego i różowego złota.


Oraz z okrągłymi kopertami, dają wyraz ponadczasowego piękna. Uwagę przyciągają wykonane z największą starannością tarcze. Spotkamy tu typowo klasyczne, proste cyferblaty z naniesionymi minimalistycznymi oznaczeniami, jak również bogato zdobione egzemplarze. Na niektórych z nich nałożono subtarcze nadające zegarkom bardziej casualowego charakteru. W wybranych modelach dostrzec można także cyrkonie, pełniące niekiedy funkcję oznaczeń godzinowych. Jego wyglądu dopełniają skórzane paski lub bransolety, gwarantujące bezpieczne i wygodne użytkowanie czasomierza na co dzień.Smartwatche, czyli nowoczesne zegarki Michael Kors damskie

Michael Kors w swoim portfolio oferuje nowoczesne smartwatche, łączące w sobie wielofunkcyjność z doskonałym wyglądem. Kompatybilne z systemem Android i IOS urządzenie dopełni każdą stylizację, a jednocześnie stanie się praktycznym codziennym dodatkiem. W zależności od naszych gustów możemy tutaj wybrać model zachowany w bardziej sportowym lub biżuteryjnym charakterze. Te pierwsze utrzymane są w żywych barwach i zawieszone na wysokiej jakości paskach silikonowych, dzięki czemu sprawdzą się podczas wszelkiego rodzaju treningów oraz wycieczek.


Smartwatche z wbudowanym planem treningowym spełni funkcję prywatnego trenera personalnego, pomagającego zachować zdrowy tryb życia i motywującego do podejmowania nowych aktywności. Wraz z nimi zmierzymy tętno, będziemy liczyć kroki, a także przeanalizuje trasę joggingu. W ofercie spotkamy także zegarki na klasycznej bransolecie w kolorze srebra lub złota. Modele te dedykowane są kobietom funkcjonującym zgodnie z rytmem życia dużych miast. Atrakcyjny wygląd urządzenia idzie w parze z jego użytkowością. Z poziomu nadgarstka możemy odbierać powiadomienia z serwisów społecznościowych, a w wybranych egzemplarzach wykonywać połączenia.Niezawodny towarzysz każdego dnia, czyli zegarek Michael Kors damski

Luksusowy wygląd zegarków Michael Kors damskich przekłada się na ich funkcjonalność. Wykonane ze stali szlachetnej lub tworzywa sztucznego modele, staną się niezawodnymi codziennymi towarzyszami. Będą dopełniać naszego wyglądu w pracy, na imprezie, czy podczas towarzyskiego spotkania. Dzięki przykrywającemu tarczę szkłu mineralnemu możemy bezpiecznie nosić czasomierz na nadgarstku. Precyzyjne działanie zegarków Michael Kors damskich zapewnia jeden z najpopularniejszych werków używanych w zegarmistrzostwie, czyli mechanizm kwarcowy.