Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Janelle

2wyniki

Zegarki Michael Kors Janelle

Michael Kors Janelle to zróżnicowana kolekcja, w której odnajdujemy charakterystyczne dla marki elementy: klasyczne formy, wyeksponowane logo brandu i cyrkonie. Tak zaprojektowane zegarki Michael Kors prezentują popularne w modzie trendy przefiltrowane przez indywidualny styl amerykańskiego domu mody. Chciałabyś mieć w swojej kolekcji zegarek Kors? Odkryj zachwycającą linię Michael Kors Janelle.  

FILTRY0

Zegarek Kors z logiem dla fanek marki 

Część serii Janelle stanowią zegarki Michael Kors z logiem marki na tarczy, dające efektowny przykład modowego wzornictwa. Duże litery MK zajmują niemal całą przestrzeń pozbawionego indeksów cyferblatu.  

Nie tylko to przykuwa jednak uwagę w tej kolekcji. Modele Michael Kors Janelle zachwycają również doskonałą kompozycją kobiecych, subtelnych kolorów. Jeden z wariantów łączy róż z różowym złotem. Na kontrastowym zestawieniu bieli i różowego złota bazuje też inny zegarek Kors dostępny w kolekcji. Połączenie fioletu i bieli to z kolei wyróżnik modelu zawieszonego na pasku z tworzywa sztucznego z wyżłobionym napisem KORS. Takie rozwiązanie nadaje mu to sportowo-casualowy szyk pasujący do luźniejszych stylizacji.  

Zegarek Michael Kors JANELLE MK7135

Zegarki Michael Kors Janelle z subtarczami 

Zegarek Michael Kors JANELLE MK7092

Ta sama budowa, ale inne zdobienia charakteryzują zegarek Kors z chronografem. Złote subtarcze komponują się w nim kolorystycznie z pozostałymi elementami czasomierza. Ponadczasową elegancję złota dopełniają zaś cyrkonie, które gęsto pokrywają tarczę i środkowe ogniwa bransolety. W ten sposób projektantom udało się nadać sportowej funkcji olśniewający, biżuteryjny urok. Michael Kors Janelle powinien podbić tym gusta kobiet szukających wyrazistej i funkcjonalnej biżuterii do codziennych stylizacji.  

Podobny do niego, ale bardziej oszczędny w stylu, jest zegarek Kors stylizowany na chronograf. Trzy subtarcze wskazują w nim czas dobowy, dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia. Cyrkonie okalają natomiast jedynie brzegi koperty. Poza nimi dyskretny szyk czasomierza podkreśla jeszcze połączenie srebra i różowego złota w klasyczno-nowoczesnej odsłonie. Czyni z Michael Kors Janelle modny dodatek, który wyróżnia się na nadgarstku.   

Zobacz też inne zegarki Michael Kors z oferty ZEGAREK.NET!