Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Blake

2wyniki

Zegarki Michael Kors Blake

W kolekcji Michael Kors Blake projektanci postawili na oszczędną klasykę w świeżej, modowej odsłonie. Dzięki temu minimalistyczny zegarek Michael Kors pasuje do mężczyzn, którzy chcą podkreślić swój wyważony styl modnym akcentem. Podoba Ci się prosta i funkcjonalna elegancja? Poznaj zegarki Michael Kors z serii Blake!  

FILTRY0

Zegarki Michael Kors Blake - minimalistyczna elegancja 

Czasomierze Michael Kors Blake czerpią z minimalizmu nie tylko szyk, ale też wygodę i funkcjonalność. Miękki pasek ze skóry naturalnej zapewnia komfort noszenia. W połączeniu z okrągłą, stalową kopertą zegarek Michael Kors zyskuje uniwersalny design z nutą wyrafinowanej elegancji 

Stylem czasomierzy rządzą prostota i oszczędność. Stąd na cyferblacie Michael Kors Blake znalazły się minimalistyczne indeksy kreskowe. Nie zabrakło też miejsca na dyskretny datownik z dniem miesiąca w okienku. Dzięki takiemu rozplanowaniu elementów na tarczy zegarek Michael Kors nie rozprasza zdobieniami ani nadmierną funkcjonalnością. Jest przejrzysty, czytelny i bardzo estetyczny.  

Zegarek Michael Kors BLAKE MK8675

Zegarek Michael Kors - męski dodatek na każdy dzień 

Zegarek Michael Kors BLAKE MK8673

Do tradycyjnego wzornictwa najsilniej nawiązuje wariant Michael Kors Blake z białą tarczą zawieszony na brązowym pasku. Jego uniwersalny wygląd i kolorystyka pasują do niemal każdej stylizacji - od casualowej po formalną. 

Natomiast pozostałe zegarki Michael Kors z tej kolekcji bliższe są stylowi fashion. Ten modowy design nienachalnie reprezentuje model z literami MK na czarnym pasku. Jego subtelnie zaznaczone pochodzenie z pewnością nie umknie miłośnikom mody luksusowej. Poza nim nietuzinkową elegancją urzeka również granatowy zegarek Michael Kors. W tym modelu klasyka zyskała świeżość za sprawą hipnotyzującej kolorystyki.  

Niezależnie od tego, na który z czasomierzy Michael Kors Blake się zdecydujesz, będziesz zadawać szyku w pracy, na rodzinnych imprezach i w innych codziennych sytuacjach.  

Chcesz zobaczyć też inne zegarki Michael Kors? Zapoznaj się z pełną ofertą na ZEGAREK.NET.