Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Damskie na bransolecie

213wyniki

Zegarki Michael Kors Damskie na bransolecie

Zegarki Michael Kors to jedne z popularniejszych czasomierzy na rynku. Zachwycają swoim modnym stylem, który pasuje do większości stylizacji. Zegarki Damskie Michael Kors to amerykańskie perełki zasilane kwarcowym mechanizmem. W czasomierzach wykorzystane zostało szkło mineralne o piątym stopniu twardości w skali Mohsa, co oznacza, że jest elastyczne i odporne na pęknięcia oraz stłuczenia. Zegarki Michael Kors damskie na bransolecie ze stali to nie tylko modny dodatek, ale również, dzięki możliwości dodania grawera, ponadczasowa pamiątka.

FILTRY0

Zegarki Michael Kors – klasa sama w sobie

Kobiety zwracają uwagę na dopierane dodatki do swoich stylizacji. Muszą być nie tylko zjawiskowe, ale również wygodne. Zegarki Michael Kors damskie na bransolecie to spełnienie obu tych warunków. Stalowa bransoleta idealnie leży na wymagających kobiecych nadgarstkach. Większość czasomierzy zdobią świecące cyrkonie, które nadają wyjątkowości kopercie. Wykorzystane przez amerykańskiego producenta zapięcie motylkowe, które jest bezpieczne i praktyczne, to podkreślenie klasyczności zegarków.

Zegarek Michael Kors MK6759 PARKERPomysł na prezent, czyli zegarki damskie Michael Kors

Zegarek Michael Kors MK6175 MINI BLAIR

Wybierając prezent, szczególnie zwracamy uwagę, aby był dobrej jakości i pasował do solenizanta bądź jubilata. Zegarki Michael Kors mają bardzo dużą liczbę wariantów do wyboru. Wśród czasomierzy można wybrać odpowiedni kolor z dostępnego klasycznego złota, srebra, różowego złota oraz bieli, a dla bardziej wymagających producent przygotował mieszankę tych kolorów. Amerykańska marka zastosowała w swoich produktach wymienne koperty, które można zmienić w zależności od stylizacji. Zegarki Michael Kors damskie na bransolecie pokazują czas w tradycyjny sposób, przy użyciu mechanizmu wskazówkowego.

Zobacz wszystkie zegarki damskie Michael Kors!