Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Camille

9wyniki

Zegarki Michael Kors Camille

Zegarki Michael Kors zachwycają nietuzinkowymi zdobieniami. Amerykańskie czasomierze tworzone są z myślą o kobietach, które cenią oryginalne i odważne podejście do mody. Każdy zegarek Michael Kors ma w sobie coś wyjątkowego. Charakterystycznym elementem pozostaje stylizowane logo marki, które umieszczane jest w centralnej części cyferblatu. Czasomierze Michael Kors Camille przykuwa uwagę dzięki cyrkoniom używanym jako stały element ozdobny. W ofercie dostępne są modele z kopertą wyłożoną drobnymi kryształkami, efektownie stylizowaną bransoletą lub tarczą wypełnioną blaskiem. 

FILTRY0

Michael Kors Camille – design pełen blasku 

Michael Kors Camille to kolekcja, która wyróżnia się błyszczącymi dodatkami. Użycie cyrkonii przekłada się na olśniewające piękno czasomierzy. Doskonałe połączenie klasycznych elementów z nowoczesnym wzornictwem tworzy nieskazitelny styl amerykańskiego brandu. Estetyka, perfekcja oraz odwaga to cechy, którymi kierują się projektanci tej marki. Okrągłe koperty mają głębokie kolory, a bransolety wykonane ze stali mogą z powiedzeniem być alternatywą dla tradycyjnej biżuterii. Bogato zdobione tarcze dopełniają smukłe wskazówki i subtelne indeksy słupkowe. Zegarki Michael Kors doskonale dopełniają nietuzinkowe stylizacje. 

Zegarek Michael Kors CAMILLE MK6845

Zegarek Michael Kors – doskonały na każdą okazję 

Zegarek Michael Kors CAMILLE MK6846

Łączenie niezwykłego wyglądu z bardzo dobrą jakością wykonania to sztuka, która udała się amerykańskim producentom. Zegarki Michael Kors wykonano ze stali szlachetnej, której główną cechą jest wytrzymałość na uszkodzenia i wstrząsy. Poddanie jej specjalnemu polerowaniu sprawia, że zyskuje efektowny błysk. Piękne cyferblaty pokryto szkłem mineralnym. Sercem modeli Michael Kors Camille pozostaje precyzyjny mechanizm kwarcowy. Gwarantuje on dokładne odmierzanie czasu. Zegarki Michael Kors z kolekcji Camille to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Michael Kors dostępną w naszej ofercie!