Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Michael Kors Gage

4wyniki

Zegarki Michael Kors Gage

Czasomierze Michael Kors Gage, dzięki zastosowaniu chronografu, efektownie łączą dynamiczny design z nowoczesną funkcjonalnością. Wyposażone w tę modną funkcję zegarki męskie Michael Kors przykuwają spojrzenia elegancją w sportowej odsłonie. Podobają Ci się czasomierze, które są stylowe i jednocześnie ponadprzeciętnie praktyczne? Nie przeocz kolekcji Gage – być może uda Ci się z niej wybrać zegarek męski Michael Kors dla siebie?  

FILTRY0

Zegarki męskie Michael Kors na bransolecie – sportowa elegancja na co dzień 

Modele Michael Kors Gage na bransolecie są połączeniem wygody i niezobowiązującego szyku, który współgra z zarówno sportowymi, jak i smart casualowymi stylizacjami. Zegarki występują w kilku kolorach: ponadczasowym złotym, uniwersalnym srebrnym i szykownym granatowym. Ze względu na swój dynamiczny charakter zegarki męskie Michael Kors pasują do aktywnych, pewnych siebie mężczyzn z klasą.  

Zegarek męski Michael Kors zyskał sportowo-elegancki styl dzięki tarczy pełnej nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań. Wśród nich uwagę przykuwają aż trzy rodzaje indeksów. Mają formę układanych naprzemiennie kresek i cyfr arabskich oraz trójkątnych strzałek umiejscowionych na godzinach 12 i 6.  

To jednak jeszcze nie wszystko, bo nowatorstwo, jakie wyróżnia zegarki męskie Michael Kors Gage, kryje się również w zastosowaniu chronografu. Modna funkcja umożliwia manualne odmierzanie czasu i odczytanie wyników na subtarczach. Na jednej z trzech subtarcz sprawdzisz również czas dobowy, a w niewielkim okienku – dzień miesiąca.  

Zegarek Michael Kors GAGE MK8829

Zegarek męski Michael Kors Gage na pasku – męski szyk z nutą vintage 

Zegarek Michael Kors GAGE MK8441

Dla mężczyzn, którzy cenią sobie tradycyjną i uniwersalną elegancję powstał Michael Kors Gage na skórzanym pasku. On również oferuje funkcje chronografu, czasu dobowego i datownika. Od swoich odpowiedników na bransolecie różni się jednak rodzajem indeksów. W tym modelu projektanci postawili na krótkie indeksy kreskowe i strzałkę w miejscu godziny 12.00.  

Dodatkowo, zegarek męski Michael Kors zyskał na cyferblacie nietypowe oznaczenie sekund za pomocą cyfr arabskich. Ich kolor pokrywa się z odcieniem tarczy. Sprawia to, że są one tylko subtelnie widoczne i nie rozpraszają przy odczytywaniu godziny. Tak wykonany Michael Kors Gage będzie zadawał szyku w codziennych sytuacjach, a także podczas przyjęć i innych formalnych okazji.     

Interesują Cię też inne zegarki męskie Michael Kors? Sprawdź pozostałą ofertą ZEGAREK.NET.