TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Michael Kors Pyper

Zegarki Michael Kors Pyper to niezwykle subtelne modele. Pochodzące od jednego z największych domów mody czasomierze, stworzone zostały ze szczególną dbałością o wykonanie. Widoczne jest to w poszczególnych detalach zegarków, które z pewnością zachwycą niejedną kobietę.

czytaj więcej
Kategoria:

Subtelna kobiecość zegarków Michael Kors Pyper

Michael Kors to światowej sławy, wielokrotnie nagradzana marka modowych zegarków. Wśród wielu kolekcji znajduje się seria Pyper łącząca minimalistyczny styl z biżuteryjnym. Te oryginalne zestawienie tworzy zupełnie unikalną jakość. Mamy tutaj do czynienia z białymi, prostymi cyferblatami, na których nałożono wskazówki i kreskowane indeksy. W zależności od modelu – tarcza lub koperta otoczona jest drobnymi, połyskującymi kamyczkami. Pomimo tych zdobień, zegarek prezentuje się bardzo subtelnie. Indywidualizmu dodają im kolorowe, skórzane paski. Nadrukowane na niektórych kwiatowe printy lub stylizowane logo Michael Kors, przypadną do gustu paniom lubiącym delikatne zdobienia.Specyfikacja techniczna zegarków Michael Kors Pyper

Zegarki Michael Kors to nie tylko stylowy wygląd, ale także świetna jakość wykonania. Zrobione ze stali szlachetnej koperty będą stanowić dobrą ochronę czasomierza przed upadkami lub wstrząsami. Tutaj też świetnie sprawdzi się przykrywające tarczę elastyczne szkło mineralne. Za sprawne działanie zegarka odpowiada z kolei mechanizm kwarcowy. Ten jeden z najbardziej popularnych w zegarmistrzostwie systemów cechuje się niezwykłą precyzją działania. Możemy być pewne, że zegarek zawsze będzie wskazywać prawidłową godzinę.Zegarki Michael Kors Pyper – komu zostały dedykowane?

Pochodzące z największego domu mody na świecie zegarki Michael Kors Pyper zostały dedykowane kobietom gustującym w modnych dodatkach, które sprawdzą się w zestawieniu z codziennymi stylizacjami. Delikatnie biżuteryjny wygląd czasomierzy sprawia bowiem, że możemy je zestawiać z ubraniami do biura oraz na imprezę. Niezwykle cienkie koperty będą dobrze chować się pod każdą bluzką, gwarantując jednocześnie komfort użytkowania.