TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Michael Kors na bransolecie

Zegarki Michael Kors na bransolecie to synonim dobrego stylu w każdych okolicznościach. Biżuteryjne modele przypadną do gustu kobietom i mężczyznom, poszukującym modnego dodatku, pozwalającego im wyróżnić się z tłumu.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Michael Kors na bransolecie ze stali szlachetnej

W ofercie marki Michael Kors spotkamy zegarki na bransoletach klasycznych i mediolańskich. Stworzone zostały one dla osób, które chcą prezentować dobry styl w każdych okolicznościach. Poszczególne egzemplarze wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów tj. stal szlachetna 316l oraz ceramiki. W zależności od modelu wyposażono je w zapięcia motylkowe, G-Link lub H. Każde z nich dostosowane jest do formy bransolety, gwarantując jej bezpieczne trzymanie się na nadgarstku.

Zegarki Michael Kors na bransolecie klasycznej

Zegarki Michael Kors na bransolecie klasycznej tworzone są z metalowych ogniw. W ofercie spotkamy zarówno modele z pełnymi ogniwami, jak i mieszanymi. Ten drugi rodzaj wykonania umożliwia projektantom stworzenie wielu różnych kompozycji. Mniejsze ogniwa będą stanowić centralną oś bransolety lub rozdzielać ją na kilka segmentów. Szczególne zainteresowanie wzbudzają egzemplarze, w których różnica wielkości ogniw zaakcentowana jest poprzez kolorystykę. W niektórych zegarkach znajdziemy także bransolety z dużymi ogniwami, które są dodatkowo połączone z tworzywem sztucznym.

Zegarki Michael Kors na bransolecie mesh

Zegarki Michael Kors na bransolecie mesh cechują się biżuteryjnym charakterem. Gęsta plecionka przypomina siateczkę, prezentując się bardzo dobrze zwłaszcza na mniejszych nadgarstkach. Pozostaje ona jednocześnie bardzo lekka, dzięki czemu może być z powodzeniem noszenia na co dzień. Nie będzie powodować zmęczenia nawet po całym dniu z czasomierzem na nadgarstku. Zegarki Michael Kors na bransolecie mesh będą dobrze komponować się zarówno z wieczorowymi strojami, jak i casualowymi stylizacjami. Z powodzeniem zastąpią także tradycyjną biżuterię.